Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man shkjiet, ka kaads nav sapratis vaarda "pidinjsh" noziimi...

tas nenoziimee "pedinjsh"... es vienkaarshi skatos, ka pljuutinjsh visus saukaa par pidinjiem, jo ljoti veelas, lai visi buutu taadi geji kaa vinjsh

p.s. puisim gribaas priecinju dziive (lai kaads vinju noglaasta, pasaka kaadu miilju vaardu, padupsee...)

btw - pedinjsh noziimee pedofiils nevis gejs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man gan liekas pa pediņš nāk no vārda pederasts smile.gif

DOOH smile.gif pederasts ir sinoniims pedinjam UN pedofiilam

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

lOL. Par topika stulbenīti kronēju vjuberi. LOL kā tik kaut ko stulbu vispār var pateikt happy.gif

hmm...vaarda pedinjsh saakums it kaa liecina par to ,ka tas vareetu buut ar liidziigu noziimi vardiem pederasts & pedofiils eusa_think.gif Un esmu 99% paarliecinaats ,ka taa ir ,liidz ar to nevis es esmu stulbeniitis ,bet tu sad.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

man gan shkjiet, ka to, ka "pedinjsh" un "pederasts" nenoziimee to pashu ko "gejs", ir izdomaajushi nesen violent1.gif (kaukaadi pidinji)

Ble, beerniibaa vienmeer shie vaardi tika lietoti ar noziimi "gejs"

p.s. nu pasaki man taadu lietu: kaa viens 10-gadnieks otru var nosaukt par pedofiilu? smiliez.de_2125.gif

un ko tu teiktu par shito?

Link to comment
Share on other sites

un ko tu teiktu par shito?

neesmu dzirdeejis ,ka tas buutu ieviests nesen...Vienmeer esmu taa domaajis

Link to comment
Share on other sites

hmm...vaarda pedinjsh saakums it kaa liecina par to ,ka tas vareetu buut ar liidziigu noziimi vardiem pederasts & pedofiils eusa_think.gif Un esmu 99% paarliecinaats ,ka taa ir ,liidz ar to nevis es esmu stulbeniitis ,bet tu sad.gif

ok, pēc tavas teorijas - es esmu 99,2% pārliecināts ka tu esi pilnīgs idiots attiecībā uz geju un pedofīļu sinonīmu pārzināšanu. Un tā kā es esmu pārliecināts, tad tā ir. Jo kā izskatās, tavs pamatojums, kāpēc tu neesi stulbenis, ir tāds, ka tu esi pārliecināts par to.

kopumā tas tevi pataisa par vēl lielāku idiotu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man gan shkjiet, ka to, ka "pedinjsh" un "pederasts" nenoziimee to pashu ko "gejs", ir izdomaajushi nesen violent1.gif (kaukaadi pidinji)

tev liekas ka tas ir izdomāts nesen, jo vienkārši ar laiku aizvien vairāk cilvēki paliek stulbāki. Nu un tad vienkārši ir daži tādi pastulbi kas neko nerubī, bet vadās pēc idejas "ē vārdi līdzīgi". Domāt ka pederastam jeb pediņam ir kāds sakars ar pedofīliju ir tikpat stulbi, kā domāt (kā to dara pļūtiņš), ka pidiņam ir kāds sakars ar homoseksuālismu, nekādus faktus par vārda izcelsmi nezinot...

Link to comment
Share on other sites

tev liekas ka tas ir izdomāts nesen, jo vienkārši ar laiku aizvien vairāk cilvēki paliek stulbāki. Nu un tad vienkārši ir daži tādi pastulbi kas neko nerubī, bet vadās pēc idejas "ē vārdi līdzīgi". Domāt ka pederastam jeb pediņam ir kāds sakars ar pedofīliju ir tikpat stulbi, kā domāt (kā to dara pļūtiņš), ka pidiņam ir kāds sakars ar homoseksuālismu, nekādus faktus par vārda izcelsmi nezinot...

oj lol. Pederastam ir vistieshaakais sakars ar pedofiiliju ,bet nav nekaada ar homoseksualitaati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...