Jump to content
GIGN Forum

Bans!


Kaspars
 Share

Recommended Posts

vispaar ar to jackD kaukaa nav saprotams... it kaa jau sen (tb kad veel nebija saacies Lielais Chiiteru Vilnis © ) vinjsh kau kur tika piekjerts chiitojam bet tagad viss atkal ir pa vecam - tb vinjsh speele un ir pro (aka "kaads chiiteris rolf lol omg!!!1!1").

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest darek

uz cash ,tur uzraava ljoti daudzus "pro" ,no manas komandas ar vienu Biantu ,droshivien kaads zina smile.gif

aaa, bet jackD vinju jau te pat gign'aa uzraavaa ,par chiitiem.. un manliekas ,ka ne 1. reizi vien!

Link to comment
Share on other sites

sad.gif macho bet nopietni nonjem banu sad.gif tak es tieshaam ne4iitjoju! 20.gif

Veci te atkal SadamS nu taks mes esam visi norm dzeki kuriem patik spelet CS smiliez.de_2524.gif Un d1.ck vienmer lielas ar savam galvam ka vinam iet un es zinu ka dator salona admins nespele ar citiem huh.gif un mes dabujam banu del kautkada sikaa kur pat nemak spelet cs labi nu vins speleja ar tiem chitiem, bet vins iesledza no admina komja jo d1.ck ir latcoma admins.

NU PLIZZZ NONEMIET BANU .....

Link to comment
Share on other sites

raideram nevaajsh procents. pie tam no visiem pamata ierochiem iznjemot awp. vai tik tas nav labi noreguleets aims. uz h2 vinjsh jau buutu nobanots. paskatieties hs procentus pirmajiem diviem - cepukam un viktoram.

Link to comment
Share on other sites

Es jus tiesam nesaprotu !

Nu nav d1.ck aims vai kautkas tads. ja jusss zinat L-Best vins var apliecinat ka vinam nav 4hitu utt.. JAGGERS ari to varr apliecinat. Nekas tur nav aizdomigs.

Ka vismpar datorsalona admins var spelet ar 4hitiem ja tur pat strada salona boss

smiliez.de_2538.gif dodiet vienu iespeju nu plizzzzzzz

Nonemiet banu ! smiliez.de_2477.gif es nevaru bez gign.

Link to comment
Share on other sites

Macho es zinu tu esi norm dzeks bet kapec taaa ?

zaban.gif

lol smiliez.de_2125.gif

Macho smile.gif ko lai saka...

Ko man dariit lai Tu ticeetu?! VNK ar mani ir ta,ka es necenshos traapit pa cilveeku bet gan gavlaa! Ne 1o gadu es cs speeleeju... dry.gif

Nu un tam ka katra 4taa lode traapa hs'a man pasham lieka mezliet neticami smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tad pastamies mees visi sheit un... padomaajam. unsure.gif

jaa tajam losiitim gan ir neriiaals hs procents

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif Nja gign admini un parejie! Atcerieties vecos labos gign laikus, kad ienakot 3eKu klanam pus serveris jau auroja, ka mes ar cheats spelejam! Nerunajot par klanu 118, kuri speleja ar wh, kad bija wh bums, tikai tadelj ka es speleju itka, bet taa arii nevienam nesanaca to pieradit! 118 l Marex bija te tads mega pro, kas pret manim speciali sledz ieksha aim + wh un teica, ja tu vari tad es arii un man *POH* Vel bija taads player kaa scoot kursh gaudoja, kapec Bloody var spelet ar wh un aim un vinjam banu neviens neliek!

Vel ir daudz piemeru, bet visus es neatceros un kurus atceros te pietiktu pierakstit vel 3 pilnus replay. Par D1.CK varu galvot, ka vinhs spele bez wh te bole aim. upset.gif

Ja tuvak runajot par D1.CK! Aims ir vienigais kas vinjam ir, bet smadzenes = 0 Tapec es domaju paskatitos jus 1st person vienu mapu kaa vinhs spele un tur viss buutu skairds aims ir bet nekada wh vai papildus cheat programas! Taka domajat pashi, bet nu .... to ko Macho saka ka vinhs ar wh spele un aim tas ir murgs. Kapec tad vinjam pirms tam neviens nebija uzlicis ban, varbut tapec ka nevareja pietert ?????

<c> Bloody

P.S. NEDIRS !

RISPEKT!1

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif    Nja gign admini un parejie! Atcerieties vecos labos gign laikus, kad ienakot 3eKu klanam pus serveris jau auroja, ka mes ar cheats spelejam! Nerunajot par klanu 118, kuri speleja ar wh, kad bija wh bums, tikai tadelj ka es speleju itka, bet taa arii nevienam nesanaca to pieradit! 118 l Marex bija te tads mega pro, kas pret manim speciali sledz ieksha aim + wh  un teica, ja tu vari tad es arii un man *POH* Vel bija taads player kaa scoot kursh gaudoja, kapec Bloody var spelet ar wh un aim un vinjam banu neviens neliek!

    Vel ir daudz piemeru, bet visus es neatceros un kurus atceros te pietiktu pierakstit vel 3 pilnus replay.  Par D1.CK varu galvot, ka vinhs spele bez wh te bole aim. upset.gif   

  Ja tuvak runajot par D1.CK! Aims ir vienigais kas vinjam ir, bet smadzenes = 0 Tapec es domaju paskatitos jus 1st person vienu mapu kaa vinhs spele un tur viss buutu skairds aims ir bet nekada wh vai papildus cheat programas! Taka domajat pashi, bet nu .... to ko Macho saka ka vinhs ar wh spele un aim tas ir murgs. Kapec tad vinjam pirms tam neviens nebija uzlicis ban, varbut tapec ka nevareja pietert ????? 

  <c> Bloody

P.S.  NEDIRS !

RISPEKT!1

vieniigais ko es zinu un pie kaa palikshu. Gizmo skrien un laizh visiem galvaas bez variantiem. Vinjam hs procents ir 16-17. VISIEM speeleetaajiem kurus vareetu uzskatiit par taadiem PROiigaakiem uz gigna ir shvakaak.

http://cs.gign.lv/player.php?id=9255

http://cs.gign.lv/player.php?id=637

http://cs.gign.lv/player.php?id=389

http://cs.gign.lv/player.php?id=713 (vei lielaakais no pro smile.gif kuram tad arii procents ir visutvaak (tas gan lielaakoties taapeec ka vinsh ar awp nespeelee) )

http://cs.gign.lv/player.php?id=1684

un tikai NEVAJAG dirst, ka tagad d1.ck ir kaut kaads debesu briinums kas peeekshnji var tik nereaali traapiit galvaas. Es tam vienkaarshi neticu un negrasos ticeet.

man neviens no tiem zekiem nekad iipashi nav paticis, bet par chiiteri nevienu no vinjiem neesmu saukaajis. Tagad redzot statistiku (kura nemelo wink.gif) viss skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...