Jump to content
GIGN Forum

Bans!


Kaspars
 Share

Recommended Posts

Sveiki gign admini so vestuli raksta SadamS.

Man ir tds lugums nonemiet banu primatam jo tapec ka nevar spelet visss salons un mes esam jau parupejusies par chitu izdzesanu ja nakamreiz salona kads speles bus bargs sods. Ludzu nonemiet jo es bez gign servera nevaruuuu

plizzzzzz?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tev tas liekas smsiekliigi,bet man ne visai,jo tas tomeer ir vieniigais servers uz kura es speeleeju! Tas ir salons kaa ne kaa! No shejienes speelee taadi pleyeri kaa,L-Beast JAGGER weed_ Consol3 D1.CK FuGu Sl1pknot tb bijushie 3eku! Un protrams es SadamS

Link to comment
Share on other sites

D1.CKam bija aimbots. chau!

Macho esi paarliecinaats ka man bija?! eusa_think.gif Tu gadijumaa kko nejauc? eusa_naughty.gif

Vispaar jau sadams mineeja niku kuram bans ir uzlikts;-) TAd es teiskhu taa...

Naacu uz nakts mainju,pienjeemu mainju,apseedos pie sava iecieniitaakaa PC iesleedzu CD iegaaju CS'a ievadiju consula exec dick.cfg tad raxtiju connekt cs.gign.lv un man peekshji uzraxts - Juus esat nobanots - vairaak informaacijas consule! Tad nu skatijos,kas Tur daraas! Tur man paraada ka 1h.... atpakal ir dabuuts bans! Gribeeju uzreiz raxtiit iesniegumu,bet... domaaju labaak parunaashu ar worm'u mirc'a,bet vinjsh man neko neatbildeeja! sad.gif tad pavisam piemirsu un shodien man sadams atgaadinaaja! Bet nu es... Tieshaam tas nebiju!!! 465.gif taakaa smiliez.de_2090.gif saprotat,arii to,ka no salona meedz speeleet arii visaadi 14gadiigi ****** kuriem uz to CS ir pilniigi ********! Un ne visiem,ne vienmeer speej izsekot,kaa atieciigajaa gadijumaa sad.gif

Link to comment
Share on other sites

HEHEEEEEEEEEY PRO PLAYER AR SKANJU D1.CK TAS TU ?

btw tev pasham nav po uz cs? 0_o

PRO! Ha ha =] paldies=] nick D1.CK man ir bijis visu laiku,kopsh saaku speleet cs 1.6!

Nu redz,ja gribu lai nonjem banu,tad jau laikam nav gan man poo...

Un Macho,[email protected],luudzu atsuuti man to demo,kur es ar AIMBOTU!

Link to comment
Share on other sites

http://cs.gign.lv/player.php?id=2138

speeleeja agraak taads Gizmo uz gigna. Droshvien lielaakais pro kas jebkad ir speeleejis uz gigna. HSi vinjam bira vieni peec otra. Katrs otrais bljaava ka vinsh ir chiiteris jo izskatiijaas vienkaarshi neticami. Vinjam galvaa traapiijumi bija 15-16%. Tev ir 22%. Varbuut viens pats shis fakts nav izshkjiroshs, bet ir kaadi 10 cilveeki apmeeram kuriem tu esi licies aizdomiigs. Ok, tu to aimbotu sleedz ne paaraak biezhi iekshaa. Tik un taa. Chiits paliek chiits.

p.s.

HEHEEE

Link to comment
Share on other sites

http://cs.gign.lv/player.php?id=2138

speeleeja agraak taads Gizmo uz gigna. Droshvien lielaakais pro kas jebkad ir speeleejis uz gigna. HSi vinjam bira vieni peec otra. Katrs otrais bljaava ka vinsh ir chiiteris jo izskatiijaas vienkaarshi neticami. Vinjam galvaa traapiijumi bija 15-16%. Tev ir 22%. Varbuut viens pats shis fakts nav izshkjiroshs, bet ir kaadi 10 cilveeki apmeeram kuriem tu esi licies aizdomiigs. Ok, tu to aimbotu sleedz ne paaraak biezhi iekshaa. Tik un taa. Chiits paliek chiits.

p.s.

HEHEEE

Macho visu cienju,bet man liekas es Tev jau jautaaju- kaa Tu tiki gign klanaa?! Vot pastaasti man. smiliez.de_2524.gif jeb jeb smiliez.de_2125.gif ?

Link to comment
Share on other sites

D1.ck lauj es tev pačukstēšu noslēpumu

Tikai klusītiņām uz austiņas

MACHO ARĪ IR GIGN's "

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

btw, kas tas taads bija gizmo, es domaaju vinja iisto niku, ja jau vinjsh ir viss lielaakais pro kaads te ir speeleejis ?

Link to comment
Share on other sites

D1.ck lauj es tev pačukstēšu noslēpumu

Tikai klusītiņām uz austiņas

MACHO ARĪ IR GIGN's "

A Tu kaartiigi izlasiji manu textu? Ipashi apdaavinaatiem atkaartoju -

es prasiju:

KAA VINS TIKA KLANAA???

Link to comment
Share on other sites

vinjsh netika, vinjsh vinju izveidoja!

a kaa tu tiki pie tik mazaam smadzeneem ?

Link to comment
Share on other sites

vinjsh netika, vinjsh vinju izveidoja!

a kaa tu tiki pie tik mazaam smadzeneem ?

Mjaa... Un kas Tu veel buutu? Kaarteeja mega mozga,kuriem patiik floodot postus? dry.gif

Link to comment
Share on other sites

di.ck, labaak sametat juus visi tur salonaa pa latjikam un nopeerkat "Monoplu", buus jautriiba visu nakti !

p.s. jaa, ar Gizmo daudzas legjendas saistaas... ne1 nezina, kas tas pa shviiku bija. smiliez.de_2318.gif

p.s.s.HEHEE

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

d1ck ,ar shitaadu bazaru ,juus to banu nost nedabuusiet sad.gif

btw.

sheit arii taksh arii ir speeleejushi ,jackD ,barclay(viens no cilveekiem ,kas viss senaak gign'aa ir speleejis) .

aa gadriiz aizmirsu ,muusu pashu "pro" f/m happy.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...