Jump to content
GIGN Forum

Wotlk


htrc
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Atdabūju uz sava kompīša atpakaļ wow un nolēmu paspēlē't pirātiskajos serveros ,zinu kad viņi reali :fsckinsad: ,bet neko darīt. Tātad gribāš uzraut WOTLK 3.0.3 versijā tā parasti spelēju ***.rit.** . Problēma kad tur nav WOTLK ,bet gan 2.4.3 versija. So iesakat labākos arzemju serverus ,ja zinat kadu LV droši sakiet. Pēc iespējas vairāk cilvēku... :)

Link to comment
Share on other sites

Tici vai nē, bet 10 Ls mēnesī nav nemaz tik daudz.

Iesaku:

  1. Nopirkt oriģinālo kasti (maksās 10 latus), kurai nāks līdzi brīvs mēnesis.
  2. Pierunā kādu citu draugu, lai pamet šo sauli un dodas uz WoW pasauli.
  3. Dabūjiet gatavu Refer-a-Friend figņu.
Viss; varēsiet ne tikai kopā dzīvot, bet arī visu panākt 3 reizes ātrāk. Sīkāk par RAF vari lasīt teitan.

P.S. Ja tomēr nav pārliecinoši, tad iesaku palikt pie 2.4.3 versijas. 3.0.x ir stipri sabugota (īpaši DK).

Link to comment
Share on other sites

bļag, cik tur tā darba... http://www.google.lv/search?hl=lv&q=mm...A1ana&meta=

visi tie serveri ir gandrīz vienādi, tikai izmainās serveru "spešl šopi", ja tādi ir.

Reāli ir divu veidu privātie serveri:

1. Serveri, kuros ir 1000+ spēlētāji onlainā un serveri nežēlīgi lago.

2. Serveri, kuros ir maz spēlētāji un viņi nelago.

citu variantu nav.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Muman esmu spēlējis orģīnālo ,bet kad atmetu uz laiciņu un kad gribēju iet iekšā accounts izdzēst tas pievīļa manu uzticī'bu.

m3rsy es nerakstītu ,ja nebū'tu meklējis man vajag blizzlike 3.0.3 serveri kur daudz tautas ,vienkārši uzjautāju vai jūs kādu nezinat

Link to comment
Share on other sites

nu taču ej topos un meklē pats, tur katrs otrais serveris ir wotlk 3.0.3. blizzlike un high rates.

Tikai blizzlike wotlk + daudz tautas - tādu privāto tu neatradīsi.

P.S. man gan, kaut kā liekas, ka tu te kaut ko lej, tas ir gandrīz neiespējami izdzēst tavu akkauntu. Viņi tā nedara.

Ja nu tiešām ir izdzēsies tad sūti blizzardam vēstuli, ka tev ir izdzēsies akkaunts, tikai norādi loginu, datubāzes historijā noteikti, ka jābūt viņam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja kaadu interese, es paardodu savu WotLK charu - WotLK enabled, jaanokachaa tikai softs, vieniigais kas tev jaadara, ir jaamaksaa katru meenesi maksa un man 1 reizi, kad es tev sveetiigi atdodu paroli jaaiedod pikjis. Karoche man ir 74. LVL Shamanis, 59.lvl death knight (0 karoche, jo tie lohi saakumkvestus izejot jau ir 59.lvl), veel ir uz CITA realma Warlocks 50.lvl, bet ar LJOTI augsta liimenja enchanting un tailoring prieksh chara liimenja. (es uzbuustoju, kad bija veel shamanis uz taa pasha realma....)

Karoche paardodu, pa leeto - 75LS, nevaru paardot parastajaas WoW sales lapaas deelj taa, ka kuces paypall nobanoja manu krediitkarti jo es neievadiiju vinju Security Code, kuru vinji man taa arii neatsuutiija...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Lai gan privātajos daudz nespēlēju, tomēr wotlk spēlēt kategoriski neiesaku. 2.4.3 versijā bija daudz mazāk bugu. Wotlk kaut vai nestrādā 10. leveļa klases kvesti - tobiš hunteri nevar iemācīties teimot petus un loki nevar dabūt voidwalkeru, nekādi stanci priekš warriora utt. Desu maitu iemēģinājis neesmu, bet pieņemu, ka šamais nav tik monstrīgi bugots.

Vobšem rezumējot: ja gribi spēlēt wow - spēlē oficiālajā, ja nevari atļauties - spēlē 2.4.3 (vismaz, kamēr wotlk nav safiksots).

Link to comment
Share on other sites

www.SWOW.by

WoTLK: v3.0.3

XP rate: x2

Quest rate: x3

Drop rate: x1

Gold rate: x2

Honor rate: x3

Rested Bonus: x2

Reputation: x1

Online: ~100 cilvēki pa dienu, naktī ~30

Latency: Man ar mDSL - līdz 100ms

Realmlist: game.swow.by

P.S: Ļoti cītīgi tiek veikta atbagošana, atsaucīga administrācija, daudzi strādājoši questi, instances utt..

Edited by Hanacuk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...