Jump to content
GIGN Forum

Uhh, Bans!


EMOLSY
 Share

Recommended Posts

Nu uz jautaajumu, vai man ir chiiti, es atbildeeju jaa, bet es tachu pajokoju :muahaha:

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: kanibals

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: heaton, nu beidz!

BAN] Iemesls banam: nu beidz 4iti

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

jauns admins?

demo zakinu kad mape beigsies.

http://pussy.gign.lv/csdm.gign.lv/2008-12-...-de_inferno.zip

reku sheku demo

Edited by EMOLSY
Link to comment
Share on other sites

neesmu jauns admins, dazaadu iemeslu deelj neesmu speeleejis vairaak kaa 6 meeneshus...

shis ir pirmais cilveeks, ko nobanoju deelj citu bljaushanas, pasham neapskatoties...turpmaak buus maaciiba.. taa ka pielauju ka esmu kluudiijies, sorry...

Link to comment
Share on other sites

shis ir pirmais cilveeks, ko nobanoju deelj citu bljaushanas, pasham neapskatoties...turpmaak buus maaciiba.. taa ka pielauju ka esmu kluudiijies, sorry...

nu uz aklo gluzhi arii nevajadzeetu banot..

Link to comment
Share on other sites

Emolsy tu esi p..mpis, kam ir nospļauties uz paareejiem.

Tev sagaadaa neizsakaamu baudu, tas, ka tavs speeles liimenis un stils izskataas peec botiskas 4iitoshanas. Tevi nobano jau n'to reizi, bet tu veel aizvien speelee ar stulbiem nikiem un gaidi, kad atkal kaads admins kļūdīsies un tevi nobanos. Varbuut ir veerts beidzot izaugt (lasīt - pieņemties prātā) un speelee tikai ar savu lielisko EMULSIJAS niku, lai netērētu citu laiku. ?!

Šādā veidā tu atzinību negūsi, tikai nosodījumu.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Banot bez ie4ekoshanas ir pats stuulbaakais ko var izdariit :lohs:

Shitam kadram arii ar chekoshanu banu var uzlikt, speelee dīvaini, lai neteiktu vairaak. Cik atceros, pats arii esmu vinju nobanojis.

NAV runa par to vai drīkst, vai nedrīkst. Ir runa par attieksmi pret apkārtējiem ( palyeriem un adminiem). ja vinsh pieregotu savu niku un speeleetu tikai ar to, tad nevienam nebuutu nekaadu jautaajumu un pretenziju.

Tad jau vari Klumpu arii katru reizi specot. shaubos, ka tu to dari.

Link to comment
Share on other sites

Mans speeles stils ir botiska chiitoshana, heh, kaut ko taadu pirmo reizi dzirdu, bet nu ok. Nu nespeeleeju es nekur ar niku EMOLSY, tas ir mans mirc niks, forumu niks, webu niks... kaapeec cs'aa jaabuut vienam noteiktam nikam, WTF :blelohs: Kas tas par diivainu stereotipu jums?

Link to comment
Share on other sites

Es arī uzskatu, ka konkrētajā serverī ir jāspēlē ar vienu niku.

Kāda velna pēc adminiem katru reizi ir jāiet spectot viens un tas pats idiots, kurš katru reizi maina nikus? Tā ir tiešākā necieņas izrādīšana. Tev tas sagādā baudu, nākt forumā sūdzēties par katru banu?

Piedevām, Tavās interesēs ir netikt izbanotam.

Čali, Tev ir nepareiza attiekme, nopietni. Es banu nost neņemtu ... vismaz kādu mēnesi. Admini nav nekādi suņi!

Link to comment
Share on other sites

adminam jaaprot atshkjirt speletaju bez chiitiem, preteejaa gadijumaa nav ko kachaat pravas

var speleetaajam privaati uzprasiit kaads real nicks ja tik ljoti gribas zinaat, kur probleema <_<

naakamreiz atpaziisi peec botiskaa chiitoshanas stila :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Kāda velna pēc adminiem katru reizi ir jāiet spectot viens un tas pats idiots, kurš katru reizi maina nikus? Tā ir tiešākā necieņas izrādīšana. Tev tas sagādā baudu, nākt forumā sūdzēties par katru banu?

Piedevām, Tavās interesēs ir netikt izbanotam.

Čali, Tev ir nepareiza attiekme, nopietni. Es banu nost neņemtu ... vismaz kādu mēnesi. Admini nav nekādi suņi!

Staastiishu piemeeru veel vienu reizi, speciaal atkaartoshos jau nezin kuro reizi. KAADA FAKIN STARPIIBA AR KAADU NIKU ES SPEELEEJU, JA MANI BANO? tas noziimee, juus man pasakat speeleet ar vienu niku aka EMOLSY, so lai zinaatu, ka tas esmu un taatad mani nebanot. Kur ir kaada garantija ka es neizmantoshu juusu labveeliibu un nechiitoshu? Ja kaads par mani suudzeesies un taa gan jau ka arii buus, tad juus ienaakat serverii, paskataties, aa tas ir EMOLSY, nu nee tad jau nevajag banot, a varbuut es tieshi tad esmu nojuudzies un speeleeju. Aizdomiigu speeli vienmeer ir jaaveero un taa speele nemainaas no NIKIEM!!!!

Link to comment
Share on other sites

nu, kurš tad šitā bano, nemaz neapskatoties, tev kaut kur jāsteidzās bija, ka nevarēji 1min ziedot, lai paspektatorētu viņu. uztraukties par to, ka aizmuks, nu galīgi nevajag. galvenais jau nav čīteri nobanot, ja viņš pats aizmūk, ok, arī labi, galvenais, ka tik netraucē citiem spēlēt. tāpat iekritīs nākamreiz! neviens vēl nav nekad ilgi palicis nesodīts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...