Jump to content
GIGN Forum

Divi Serveri


Recommended Posts

Sveikas puikas :D

Man ir baigaa shaize!

diezgan sen uztaisiiju PUB serveri 1.6 uz windas, un tagad gribu palaist otru serveri bet palaizhot otru serveri viss saak gljukot, pirmais serveris uzkaraas, kautgan servera konsole neko neizmet aaraa un viss vinjaa itkaa straadaa (rakstiit komandas var)...

otru serveri instaleeju taapat caur hldsupdatetool, un palaidu vinju bez jebkadiem amx modiem. porti arii visi ir atveerti. kautkas vinjiem konfliktee, bet nekaadi nevaru saprast kas tieshi :(

Link to comment
Share on other sites

Kā jau naziic ir teicis, paskaties vai ar portiem viss ir kā vajag... Ja uz vienas kastes gribi abus serverus, tad nāksies sadzīvot ar savādākiem portiem, bet teorētiski tas neko daudz netraucē, jo vari izmantot vienu pluginu - Server Redirect (nezinu īsti kā saucās :D)

Link to comment
Share on other sites

neesmu es jau tik debiils lai pie shortcuta nepieliktu +port 27016

agraak vienkaarshi biju uzinstaleejis cs 1.6 uzliku patchu un palaidu no vinja serveri, tad arii vareeju palaist otru serveri un nekas negljukoja, bet tagad kad viss tiek uzinstaleets un palaists kaa naakas, otrs servers negrib straadaat

Link to comment
Share on other sites

esmu atradis vainu. vainiigs ir HLboosters, kuru nonjemot pirmajam serverim, saak shanseet otrs servers... varbuut kaads raadiitaajs ir jaapamaina lai boosters nekarinaatu otru serveri? jo bez boostera pings ir no 12-15 ar boosteri no 3-15 taapeec kautkaa negribeetos njemt vinju nost :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...