Jump to content
GIGN Forum

Hdd Recovery Tool - Help


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

tatad pirms formatc: nolemu visu nepieciesamo backapot uz cietnja X (atsevisks cietnis) tad nu savus 40gb nogrudu tur...

pie instala piemirsu ka kompim ir nikjis neacereties ka mans sata2 cietnis ir bez draivera, un pisas, tad nu netisam X cietnim noravu particiju... papisos vel nedaudz un uzinstaleju vinu uz sava cietnja, bet infa joprojam zudusi

tagad ar kkadiem tuuliem meginu rekoverot pazduso, (X cietnis nav formatets lidz sim bridim) bet nekas isti nesanak, visadi faili kurus agrak nebiju nemaz backapojis..

ir kads fors tulis ar ko rekoverot datus, un velams lai nebutu triala versija un stradatu korekti ?

par parezas atbildes sniegsanu uz nakamo gign balliti var ceret uz atalgojumu, neveiksmigas palidzibas gadijuma tikai kadu uzbraucienu :)

Link to comment
Share on other sites

pirmkārt ej dirst...

otrkārt, ja tev ir nobrukusi tikai partīciju tabula un tu nēesi mēģinājis pēc tam kaut ko rakstīt diskā, tad cik atceros nortonam bija kaut kādi tūļi, kas restoroja partīciju tabulu... iesaku googlē vienkārši pameklēt "restore partition table". Vēl iesaku pamēģināt vairākus tūļus nevis izmēģināt vienu un atmest ar roku...

Ja partīciju restorēšana nelīdz, tad var mēģināt izvilkt failus pa vienam no diska... šī metode ir diezgan laikietilpīga un nervus bendējoša, bet ja ir kaut kādi svarīgi dokumenti, tad tas var kalpot kā glābiņš. Izmantojot failu restorešanu, iespējams izvilkt no diska ārā pat pirms gada izdzēstus failus, ja tiem nav nekas pa virsu uzrakstījies, tāpēc var gadīties juceklis, jo var sanākt ieraudzīt vairākus vienādus dokumentus ar dažādu saturu... Ņemot vērā to, ka partīciju tabula nav, tad recovery softs nezin, kurš fails ir bijis nodzēsts un kurš nē... tiek restorots viss iespējamais... pievienoju attačā tūli, kas ir domāts tikai priekš ekstrimāliem gadījumiem, kad citu restorošanas variantu vairs nav

p.s.

es to softu nēesmu lietojis kādus gadus 5-6, tāpēc negarantēju, ka tas darbosies :) vismaz zinu to, ka viņš man savā laikā ĻOTI noderēja, kad man bad bloki panesās uz diska

Link to comment
Share on other sites

ak taa skaidrs, kad bus brivs bridis aiziesu :)

ar kkadu (vienu no) tuuljiem es izvilku ara 16k failus pa vienam, visus ka drazu samestu uz tuksa diska, skrienot cauri tiesam bija apnicigi... jajau tikai tabulu esmu pakasis tad jacensas ta atdzivinat ..

paldies par replay un atachments ir bojats :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...