Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

moby njem tikai par labu :) Manas prognozes kaa vnm iziet :) Es speleju uz mazaakaam likmeem bet viss izgaja iznjemot RD OVER :) bet poljubomu 70Ls vinnests mani apmierina :) Moby tavs RD +2 un Lada +1 vispar super :DD Riiispakts! :) Man prieks pa sevi un arii protams par tevi :) Kad musu domas sakriit,tad arii laimesti mums sakriit :)

Runajot par riitdienas spelem~

Es reali redzu tikai 2vas droshas likmes!Okej bet lenam pa visaam spelem!

Sho speli es toch nu galigi negribu aiztiikt! Novokuznjecka it kaa visas pedejaas speles majas kapajusi ,bet nu nogurums arii bus! Un par Spartak sniegumu neesmu droshs ok dodu tur +1/+2 spartakam bet labak neaiztikt!

15:00 Metallurg Novokuznetsk

Spartak Moscow

Sheit jau it kaa Atlanta ir favoriits bet ja nemaldos 4taa izbraukuma spele pec kartas 7dienu laikaa,tas nogurdina jau taa iiso Atlantas solinju,un kaa zinaams Atlanta saak slideet uz leju tabulaa!Neaiztikshu,ja nu vienigi atkal +1/+2 Atlantai

16:00 Sibir Novosibirsk

Atlant

Shii buus 1maa likme kuru uzskatu par droshu! MVD parbraukumi dara savu,lai gana ir 4tras uzvaras pec kartas,bet nu Traktos majaas ir SPEEKS,lai gana pedejaa spele tika zaudeta,lieku uz +1/+2 Traktoram par labu!

16:30 Traktor

MVD

it kaa jau te viss liecina par Jarosljavas speku! Jo khimki ir noobi bet nu yarosljavai no vakardienas speles Kazahstanaa ir bijis diezgan taals lidojums,bet nu arii sheit domaju bus drosha jarosljavas uzvara +3

18:30 Khimik Voskresensk

Lokomotiv Yaroslavl

Shitaa ir 2traa droshaa likme,ja ne 3shaa pec Traktor un Jarosljavas drosham uzvaraam!Salavat Chempion ligaa uzvareja Magnjitku,tapec tas jau vien parada speeku! lai gana kopsh 3dienas istas atputas nav bijushas un esmu redzejis jau sho 2vu komandu ciiksteshanos,tomer droshu uzvaru lieku uz Salavat! +2/+3

19:00 Vityaz

Salavat Ulaev UFA

Shii ir spele par kuru japadomaa! Domaju ka te spiid nicha!bet nu labak neaiztikt! Magnjitka bus dusmiiga pec zaudejuma Salavat,bet nu CSKA majas arii ir speeks!

19:45 CSKA Moscow

Metallurg Magnitogorsk

TATAD RITDIENAS likmes kuras iesaku:

traktoRS +1/+2

SALAVAT +2/+3

jAROSLJAVA +2/+3

miksetaa veidaa iesaku panjemt un meigjinam ar bez tieshiem plussiem! bet liekam plikas shos 3 komandu uzvaras! + ja koefs pa mazu Atlantu piemetam klat!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Sen nesmu neko skaitijis konta un tada lieta ka caur manu visa tur kaut kas gluho, neizdodas parskaitit. Nav kadam bijusas lidzigas problemas ?

Parskaitot caur banku tas viss process ilgi ievelkas ne ?

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Bank AS Unicredit Bank

Account Name Envoy Services Limited

Account Number LV74 VBRI 5810 9793 EURA B

Corporate ID Number 05593466

Registered Address 42-46 High Street Esher, Surrey, KT10 9QY

Currency Euro (EUR)

IBAN LV74 VBRI 5810 9793 EURA B

Swift VBRILV2XXXX

Kads ludzu nevaretu apgaismot man kuras konkretajas vietas visi sie brinumi jaraksta ?

Nav veleshanas kljudities :) Esmu sutijis ar ibanku tikai parastos lv maksajumus :lolza: ar sadiem nesmu saskaries :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Virs vai zem 197 punktiem (kopā pa abām komandām). Būs zem, jo Spuri ir viena no top 3 defense komandām. Ja nu vienīgi OKC būs tik slikti, ka ļaus pat Virs simta samest Spuriem.

trīskāršā lime :

Ak bars uzvar +2 + UFA uzvar +2 + MVD uzvar +3

Visus koefus sareizina kopā. Es uzliku 22 tādas likmes.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Atlanta un Vitjaz panjema gan Ufu gan Ak Bars :):D Znachoka MVD gan rullzzzz! tie zveri ir kartigi ieskrejushies :) Ufa-Atlantas speli vispar nevajadzeja aiztikt,tur Atlantai pec statistikas bija janjem! nu Vitjaz jau paradija iepriekshejaas spelees,ka Speej iekosties pret grandiem! :) Un Ak bars taa jau bija 6taa spele 10dienu laikaa,tur jau arii bija skaidrs,ka dzeki izpumpaati :) Taa kaa shodien tikai MVD bija vienigaa droshaa likme uz kuru tapat neuzliku :) Shodien vnk tada poha ka maz neliekas :) lidz Z-svetkiem kamer RD nespeles totinju neaiztikshu :) ja nu vienigi man atnaks meils ar forshiem skoreem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taaa shodien pamaniju ka KHL ir saacies,bet nu tas jau bija krietni pa veelu :DD Skatos Jums dzeki shodien nenospiideja :D moby tas ir laasts,ja es neko neesmu uzlicis lidzigu tad nespiid tev :DD Nu ja shodien butu licis tad tikai tiras DINAMO un AK BARS uzvaras,bet koefiem,jo tur bija so so so tie pretinieki! Okej shas uz riitdienas spelem kaut ko izshtukoshu!

Spele kuru neaiztikt,lai gana te deretu uz nichu uzmest :) koefs labs buus!

15:00 Metallurg Novokuznetsk

Sibir Novosibirsk

jee beiiibiii :) laiks iedzert par godu DInamo bus! Shodien jau tika pazinjots ka nevienas biljetes nav pieejamas,tatad ARENA pilna,jo labakaa davana kas varetu buut butu TICKETS uz sho speli! Jagrs pret HOSSU! man jau pirms 2nedeljam bija njuhs ka te super likme bus uz +2 Avangard! Mana fakingaa intuicija nav zudusi!Un gan jau ka koefs uz RD bus okej,bet nu te bus +2 Avangard! Lai gana griabs uzmest +3 RD arii :)

16:00 Dinamo Riga

Avangard Omsk

Atlanta domaju ka bus beidzot sanjemusies un atpuutusies! +2 Atlantai!

19:00 Atlant

Severstal Cherepovec

Torpedo skjiet tiks dzilji dzilji aprakti! +3/+4 Ufa

19:00 HC Torpedo

Salavat Ulaev UFA

Lokomotive parbrauks paari arii LADAI +2

19:00 Lokomotive

Lada Togliatti

SKA ir uber forshs tiims,bet TRAKTORS kaa TRAKTORS!Liekam uz SKA +1/+2

19:00 SKA St. Petersburg

Traktor

Maskava shodien jau nokapaja ritaa svaigie Barys pretii,bet nefigaa BArys te nepanjems +2 Moskov!

19:30 Dinamo Moscow

Barys Astana

Nu ko 7uzvaru serija MVD shodien pliiisii :) Magnjitka njems +2/+3

19:30 MVD

Metallurg Magnitogorsk

CSKA njems Nefthimiku bet nu ipashi rezultatus sheit nemineetu! :) nicha pat ozh! :)

19:45 CSKA Moscow

Neftehimik Niznekamsk

tatad MOBY!Izdari secinajumus :) Avangard +2 + Atlanta+Ufa+Magnjitka :) gan kaut kas sanaks! Es uzmetishu uz RD +2/+3 un Avangard +2/+3 ah jaa un NICHU iesaku uzmest :) GooD LucK!

Link to comment
Share on other sites

:D MVD uzvara piepisa.

Nje nu jaaa MVD piepisa paaris totinj lapas,bet tas bija mazsvariigi :DD Nevar buut ka moby sameta visur MVD zagji un nekur neizcela :( Jo gandriz visas manas likmes izgaja iznjemot CSKA un MVD speles! Parejaas perfekti prognozeetas :thumbsup: vnk mana e-pastaa atnacaa dazhas labas prognozes un arii visas izgaja :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...