Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

:) Sanaaks vel labaaki koefi :)

Šito nesapratu.

Salavats paņems, ja jau 8:2 iepriekšējā spēle, tad jau šie knapi sviedru lāsi uz pieres izspieda.

Es tikko paeditoju savu iepriekšējo psotu!

Sory, ka sajaucu. Man ļoti nepatīk tie daudzie līdzīgie nosaukumi. Viegli sajaukt.

EDIT: 1.4 un 1.7. Tie tak ir niecīgi koefi. kāda jēga uz tādiem riskēt? Vot uz Dinamo normālie riska koefi. Ja ir, tad ir kārtīgi.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Salavats paņems, ja jau 8:2 iepriekšējā spēle, tad jau šie knapi sviedru lāsi uz pieres izspieda.

Es tikko paeditoju savu iepriekšējo psotu!

Sory, ka sajaucu. Man ļoti nepatīk tie daudzie līdzīgie nosaukumi. Viegli sajaukt.

Kaa nesaproti :) Panjemshu :

Traktor uzvaru koefs 1,40 +

Atlantas koefs 1,70 +

Salavat uzvaru koefs 1,65 +

MVD tiesho uzvaru AWAy +1 ar koefu piemeram 6! kopaa sanaak koefs 24x 3Ls =72Ls vinnest!

Tad es panjemshu visu to pashu bet MVD +1 vietaa panjemshu MVD +2 ar koefu tur 10 piemeram sanaks kopaa 40koefs arii 3 Ls uzmetishu

un arii MVD +3 tur jau kopaa koefs kads 78!

Nu protams ja 1na no taam 3likmem neizies bus dirsaa! :) bet es pamixeeshu vnk :) Kadu iznjemshu kadu pielikshu :) Vopshem ceru ka ritaa nebus parsteigumu diena ar negaidiitiem rezultatiem :) Da tajaa vitibet taas prognozes man galigi nepatik,tur statistiku labi iecholeet ir :) Ir man daudzi citi labi avoti vnk :DD

P.s. moby piemetot droshaas likmes koefu ir iespejams palielinat :) Lidz ar to mazaak uzliekot vairak var vinnet :)

moby uz droshaam likmem ar koefu 1,7 taa ir paradiize! uzmet 100Ls izcel 70Ls ne no kaa! Da taas RD likmes ir vnk tiraakaa haljava-tiira laimes spele :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Atceries vienu, NAV tādas drošās likmes. Tāpēc jau tas ir sports ;) vitibeta statistika man patīk, to ar izmantoju. betwaya statistika kārtīgi sūkā.

Nerubīju no kurienes tev koefs 24, rodas?

EDIT: nX, nu gluži tas tikai priekš mums nav, mēs esam aktīvākie. A citi no mums var smelties gudrību.

EDIT2: ĀĀĀĀĀĀĀ""AA""AA""AĀ, bļaģ ar ārā, kāpēc es uz knickiem neuzliku. FAK, FAK FAK. koefs bija 8.2, ja pareizi atceros.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

;) vitibeta statistika man patīk, to ar izmantoju. betwaya statistika kārtīgi sūkā.

Nerubīju no kurienes tev koefs 24, rodas?

NU panjem sareizini visu kopaa!

1,4x1,7,1,65x6=24koefs

Nu piemeram shodien ja butu shitaas 3speles un vinjas iziet un es piemestu klaat RD uzvaru ar +2 koefs sanaktu 68,7!

1,4x1,7,1,65x17,5=68.7

Vai saprati tagad? :)

Nju piemeram sistema 2+1 man vnm patikusi! 2droshas likmes un 1na riska likme! Ja iziet tad iziet,bet vnm rezerves variantaa uzlieku tikai uz droshajiem koefiem!

Uz dullo man nepatiik likt! NU Lab uz RD shitiem superigajiem koefiem es uzliku tikai tapec ka es vnm sekoju lidzi un tas padara visu procesu interesantaku :) Bet nu tas taa :)

P.s. Ja ir laika shas story izstastishu! :) Vopshem kad biju Vacijaa hvz pirms 4-5gad! Tur bija tads toto automats,toreiz es reali sekoju lidzi BUNDESLIGAI un vel dazhaam liigaam,visu siiki izpeetiju kas un kaa! Nu vo un panjemu 1reiz 20komandas ar maziem koefiem 1,2 vai 1,4 nu tadas kur parsteigumiem nevajadzeja buut! NU vo uzliku 1eiriku,un izceelu 1000k eiriki,! Nu jaa un tapat man 1reiz 19komandas izgaja un 1na fakinga komanda zaudeja pieliktajaa kompensacijas laikaa,un tas man maxaaja 5555eriku uzvaru :( Bet uzmetu 1eiriku! te ir tas pats! Samet 10tiimus ar droshiem koefiem 1,4,sanak kopaa 40,5 koefs ,galvenais vnm ir salikt pareizaas speles!

P.s. moby tavs suda Knicks izpisinaja visu manu mixu :( Detroitai bija janjem ibio! Arii vacijas DEL Liga shodien 3shaa periodaa sagaaja CRAZY! un jeee beiibiii pec 1maaa puslaika jau mans REAL MADRIDES over 2,5 izgaja :) Taa bija 100procentiga likme ar droshu 1,8koefu :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Ok, būs jāiemēģina arī tavs variants. Tik es paskatījos kā Atlantam un Amuram ir gājis, Atlants nav droša likme neskatoties uz koefu. Salīdzini, kā komandas(amurs un atlants) ir spēlējušas ar tām pašām komandām(amurs mājās ar citām, kuras ir spēlējušas ar atlantu situācijās, kad atlants ir viesis).

EDIT: nefanoju par knicks, bet ilgu brīdi plivinājās galvā doma, ka ir jāuzliek uz knicks, jo vēl nesen leikeri savā lakumā Paceriem pakāsa.

EDIT2: Šosezon LBL,BBL,NBA nav jēgas likt, jo bieži notiek sensācijas, pārāk bieži.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Jaaa es izpeetiju Atlantas rezultatus un Amur shotus!Un jaa it kaa manii izraisiija shaubas,okej Amur ar sastaavu variee 2reiz vairaak nekaa Atlanta,bet nu vartsarg linija AMur ir chau,bet Atlantai stabila!Nu lab Atlanta ir atputusies 4dienas bet Amur 9dienas! Bet nu shauj mani vairs nost,Atlantai ir japanjem! Bet nu okej shito likmi es visur klaat nemetishu!Te varbut pat var noriskeet ar +2 Amur kur noteiktu bus lidzigs koefs kaa shodien RD,bet 99procenti ka Atlanta njems!

P.s. Jee beibiiii Madridei vel vienus vaartus jaiesit! no 1:3 50 miinutee koefs uz Madrides uzvaru bija sasniedzis 12 :) Nu jau 3:3 vel 1nus vartus un jee beibii :D es miilu shitaas LIVE likmes :)

Ah jaa un koefs uz 1x bija 6,5 jau :) Dzekinsh mani kartejo reizi nav pieviilis,jo izgaja OVER 600 procentiigi :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Pastasti man siiikaak :) Uz ko labaak nelikt pec tavam domaam :)

Stulbaa Madride tiko -1 speletaju uztaisija :( Nu jau nav vairs labi!Cerams paliks nicha!

Ritaa gan domaju ka KHL bus labas speles un labi laimesti pieejami :) Lab eju filiiti skatiities,ritaa iechekoshu kas un kaa :)

Link to comment
Share on other sites

KHL vispār nelikšu, ja nu vienīgi uz MVD, bet arī tas ir atkarīgs no koefiem. Rīt uzrakstīšu ko uz ko saliku, ja saliku. Keep up good work ;)

EDITS PAR LIKMĒM!

Metallurg - MVD NELIEKU !

Da vot huj viņ zin, kas tur būs. Čujs velk uz to, ka Metāls paņems, jo 9 dienas... varētu sanāk, ka uzvaras garša pār Atlantu būs aizmirsusies. Arī ar pretiniekiem visādi nokapājušies.

Amur - Atlant Lieku !

Saliku pa 3ls par atlantas uzvaru ar +2/+3/+4. Varētu aiziet arī Amur uzvara ar +2 uz ko arī 3 ls uzkrāvu.

Avangard - Lokomotiv NELIEKU !

Lokomotīvei sāpīgs zaudējums savās mājās pret Dinamiešiem, kas vaētu sakurināt viņus daudzkārt vairāk, ja šī būtu mājas spēle. Teorētiski dēļ iespējamās dusmu lēkmes varētu jau uzlikt uz lokomotīvi, bet citas spēles atbilstošajās situācijās liecina, ka nekas paredzams šajā spēlē nenotiks.

Barys - Severstal

Barys pēc citu spēļu rezultātiem liecina par esošu pārspēku mājas spēlēs arīdzan pār stiprākiem pretiniekiem. Tāpat arīdzan Severstal formas zudums neparko labu neliecina. Bet Barys iepriekšējo spēli zaudēja SKA (savā laukumā, kas noteikti uzliek spiedienu no skatītājiem), bet pirms tam paņēma Avangardu (savā laukumā).

Saliku pa 3ls uz Barys uzvar ar +2/+3/+4.

Uz nenosauktajiem neliku, jo vai nu neparedzams, vai nu koefi nekādi (traktor - vityaz)

Izskatās reāli un cerēšu uz spēlēm bez sensācijām!

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Uz Atlantu nepaspeju uzmest,jo tiko pamodos,bet skatos Atlanta ir vadiibaa pec 1maa jau ar 1:0 :) Vopshem sametu visadus mixeetos riskantos variantus :)

Un taa laikam bija ziime ka noguleju atlantas speles sakumu :D Jo Atlanta tikai pagarinajumaa vinneja :) Kaa jau mineju Atlantai GK ir specigaakaa linija! bet nu Atlanta parak daudz noteikti savas izdevibas izskjerdeja! Bet nu lab shajaa gadijumaa tas vairs nav tik butiski jo istaas speles tikai vel priekshaa :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

I love it :D Kaa jau mineju KHL speles es miilu :) Okej Salavat yulajev neparsteidza, Barys speli neaiztiku :) Un MVD,traktors un Magnjitka nepiekaasa :)

Daudzas speles vel iet un viss pec plana notiek :) DOmaju ka kopaa shodien kadus 40Ls izcelshu :)

2traaa bildee paskaties moby kaa vel iesaku likt likmes :) Shoreiz nepaveicaas,jo SKA parak daudz sameta,bet domu sapratisi :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nu kaa panjem 1nu likmi un meklee nakamo kad esi nakamo atradis uzspied arii uz to un tad jau bus 2karshaa likme u.t.t :) Bet atceries ka abaam divam tad ir jaiziet :) Shodien droshi var njemt AK Bars uzvaru par Dinamo Minsku + RD +1/+2/+3 :) Ak bars droshi domaju ka izies,izladees savas dusmas pret minskieshiem majaas :) Un parejais bus atkariigs no RD :) Lai gana pret LADU majas izskatijaamies shvaki domaju arii izbraukumaa bus gruuti :) lai gana te varetu noriskeet, un uzmest RD-LADA mazak par 5,5 vartiem + Ak bars uzvara kaut ko sasumeesies!

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa :) Bet taa kaa es es jau ieprieksh teicu ka jaliek uz AK Bars + jaizmeigjina visi RD uzvaras varianti+ piemetu ASk Rigas uzvaru un nu vo no 3Ls vinnests 50Ls :) Un shadi es varetu katru dienu izslaukt :) Ritaa njemu laikam brivdienu toto :) Lai gana Chempion Liga tak :)

es miilu MVD tikpat ljoti cik RD :D Abi klubi manu krajkasiiti papildina ik dienu :D Shodien atkal 50Ls uz kontu varu atmest :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Taa moby parunasim varbut par shodienas spelem?

Amur-Torpedo! It kaa jau labaak neaiztikt bet uzmetishu uz Amur +2

Lada-Dinamo Minsk te jau droshi uz UNDER 5,5 var uzmest vai LAdas uzvaru +1 vai +2

Ak Bars -Dinamo Moskov! te deretu uz Ak Bars uzmest vai nu tiiru uzvaru vai OVER 5,5 vai +1/+2 Ak Bars

Nefthemik-RD! gribas uz pretiniekiem uzmest jo cik atceros savstarpeejaa spelee sezonas sakumaa zaudejam 0:7 bet nu ceru ka musejiem bus atlicis speks shaij pedejai spelej pirms lielaa partraukuma!

kaa zinaams nakamaaa speles tikai 24decembriii majas pret Avangard!

tatad lieku Amur uzvar+Ak Bars uzvar + Lada UNDER + RD uzvar!

Akbars over + Lada uzvar + RD uzvar!

RD +1/+2/+3

(Lada +1) +(Rd +2)

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Ja šovakar neko neizceļu mani toto prieki ir cauri. :D

Atkal sameti milzigaas summas? :DD Nu Dinamo shodien mani ipashi neiedvesmo bet nu Arii OVER uzmetu :) Jo over reali te izskataas spriezhot pec taa ka 0:7 esam shitiem chibrikiem zaudejushi :) Bet nu saliku arii tieshi taa kaa prognozeju :) Man nepatiik vienigi tas ka Ak Bars shitaa ir 4taa spele pec kartas,bet pluss tads ka visas bijushas majaas,un Dinamo Moskov kartigu zagji pirms 2vam dienam ierava un parbrauciens,varetu naakt tikai un vienigi Ak Bars pa labu! Lada ar savu dzelzhaino aizsardzibu pret bezzobaino Minskas uzbrukumu UNDER 5,5 toch izies + Ak bars uzvara majaas ar jebkadu rezutlatu arii jaiziet,paliek tikai RD ,bet nu tur piemetu arii Over 4,5 kas ir diezgan droshs skjiet! Jo nefhimik mums kadus 3 iemetiis,un cerams mes tik pat sametiis pretiii,lai gana RD nicha vai +1/+2 diezgan droshi izskataas pie tam pliks RD uzvaras koefs 3 arii man patiik :) Bet nu Over un Ladas under man vissvairak patiik :) Vopshem no sava 5Ls kuru parskatiju esmu 80Ls uz kontu atpakalj atskaitijis un betway kontaa vel 50ls metajas neskaitot to ka esmu 15ls uz shodienas likmem vel sametis :) Taa kaa viss ir baigi forshi :D Un lidz shim kaa statistika liecina ja mes ar moby sametam lidzigas likmes,mums kada likme viennozimigi medz iziet :) cerams arii pie taa paliksim :DD

Link to comment
Share on other sites

Izmētāju 19 ls. Viss, kas man betwayā bija, jo iepriekš pēc pēdējām uzvarām izņēmu visu naudu, atstāju bway kontā 60 ls, bet līdz šim ar uzvarām kaut kā neveicās :D Ja šodien ieziet viena no tām visām likmēm, akal būs uzmanīgi jādasit līdz 70 ls un pēc tam jābliež lielās likmes.

EDIT: Pat ja nepiepildīsies prognozes, varēšu turpināt kapāties toto, jo tikko pamanīju, ka pareizi noprognozēju pagājušās nakts nba trīskāršo likmi un ieguvu gandrīz 20 ls :)

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...