Jump to content
GIGN Forum

Arī Par Pc Upgrade


rusty
 Share

Recommended Posts

tā. man taps neliels ugreids savam aizvēsturiskajam pc. jau apvaicājos caur steam dažiem, bet nu atbilde bij tikai viena...

tātad pa 120 ls kopā esmu sev noskatijis lietas ko mainīšu.

PoV GeForce 9600 GT 512 MB Extreme - 75ls

Pie reizes interesē jautājums - atšķirība starp DDR2 un DDR3 kartēm? vai DDR3 ies?

lai man ietu šī karte vajadzīgs arī jaudīgāks baroklis (tagadējais 200w.) nu atradu vienu pa 25 ls 450w - pietiks, ne?

kā arī rams. DDR2 2 gb. cena 20 ls

bet man interesē vai tas viss kopā spēs labi preformēt uz mana AMD athlon 2.01 ghz un 15 collu moņa? jo proci nedomāju mainīt tagat. vēlāk kautkad.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Labāk pasaki kāds tev tieši procesors. Šaubos vai uz tās plates varēsi uzlikt kko īpaši labāku. Tas nozīmē, ka videokarti arī nav vērts pārāk dārgu likt. Par to videokartes DDR atmiņu, tas ir vienalga kāda, jo lielāka, jo labāka. Bet, ja jau pa to jautāji, vispar zini vai tev kompim ir PCI-E slots?

Link to comment
Share on other sites

Sistēmas plates nosaukums Gigabyte GA-K8NF-9 / K8NF9 Ultra (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

ram 201 mhz. veco ram metīšu ārā. pirkšu vnk 2 gb ar 600 vai 800mhz.

procis CPU tips AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+

cip nav 8 gadi. ir kādi 4 laikam. pff tajā laikā maksāja baigo summu šis lūznis, laigan crysis jau iet.

ā.atradu lielo zaļo kasti. nFORCE 4 motherboard (laikam) K8 Triton series.

medish un jā zinu - ir !

nX bļad no kura laika tu neatšķir ciparus? rakstiju, ka visam kopā ~ 120 ls. bļad man nevajag sūda karti pa 130 ls. tev kautkāds mazā krāniņa deficīts, ne?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

mani interesētu neliels kopsavilkums kā

1) jā baroklis ar 450 w būs gana labs

2) mātes platei viss kārtībā - video karte der, rams der.

3) kopā ies labi, bet tev jāpadomā par jaunu procesoru, ko arī vēlāk darīšu.

kāds var apstiprināt šos 3 punktus?

Link to comment
Share on other sites

k barokli nevajag pārāk uztraukties. gan jau būs ok 550w (nevis 500), ne?. tātad man var bāzt tikai 400 mhz ramu? un kas tur minēja procis + video - ies kopā?

varu plānot iepirkšanās datumu?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

proline ir vnk kā webs, kur uzrādu preces. no kurienes pirkšu vēl redzēs.

k pa mātes plati.

Sistēmas plates nosaukums Gigabyte GA-K8NF-9 / K8NF9 Ultra

Reālā takts frekvence 201 MHz (DDR)

Efektīvā takts frekvence 402 MHz

Maģistrāles platums 128 biti

Caurlaidība 6433 MB/s

man vnk šiem moduļiem ir iespēja likt 200mhz vai 166mhz vai 133mhz. man uzlikti 200mhz.

pa barokļa firmu man liekas, ka lielā mērā pohuj..nu ok. pa 40 ls paņemš kādu 450w+. ganjau derēs

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Ja nezināji, tad DDR400 reālā frekvence ir 200MHz, bet efektīvā ir 400, jo strādā dual channel režīmā.

EDIT: un baroklis būs gana arī šāds: http://www.metaleks.lv/cenas/73/23971_ocz_...lth_xstream.php

Čomam ir Core 2 Quad, HD4850 un ar 500w atliektiem galiem pietiek.

Edited by van Helden
Link to comment
Share on other sites

nu tak pofig. kautvai to ko van Heldens iedeva linkā. nu paķeršu kādu ~40ls un viss būs.

k nopirkšu tādu ramu kāds jau ir (lol ja vēl ražo) pietetīšu vēlvienu gb.

saprotu - labu barokli. bet man visvairāk interesē kas notiksies ar video karti.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...