Jump to content
GIGN Forum

Ziemas Gadalaiks Nāk


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Nu ko sveiki visiem kas lasa/īs šo topiku.

Nu tad ko šo topiku domāju likt pie spam sadaļas, bet nu 50/50 un izlēmu ielikt pie spēlēm, jo kā nekā topika jēga/tēma, galvenokārt būs par spēlēm.

Nu sākam. Tuvojās ziema, nezinu vai silta vai auksta vai barga, bet tuvojās un aizvien vairāk un vairāk vakarus pavadīšu mājās un ko lai dara? Jāpaspēlē 21.gadsimta spēles. Tākā es nēesu nekāds liels geimeris kas visu laiku lasa, seko, spēļu jaunumiem es vēlētos mazu palīdzību no jums. Šodien esmu pārskatījies tik daudz treileru spēlēm, ka jau gulēt pat gribās :zhaav: Bet tas akšons bija tik dažos treilerus, un skatoties no viņiem es domāju spēlēt tās spēles ziemā. Nesen izgāju Crysis un Crysis:WARHEAD un dēļ tā atkal baigi sāka iepatikties FPS. Nu mans saraksts, ko domāju spēlēt ziemā:

* FarCry2 - Esmu paspēlējis nedaudz, bet domāju turpināt spēlēt.

* Call Of Duty 4: Modern Warfare - Zinu, ka spēle nav tā jaunāka, bet man nebija laiks izbaudīt šo visu tādeļ ziemā to darīšu.

* Call Of Duty 5: Wolrd at War - Domāju arī iemest aci viņā.

* Left 4 Dead? - Pastījos treilerus nu kaut kā nepiesaista tāda tipa spēles, bet ja ļoti daudz cilvēku ar nepacietību viņu gaida kapēc gan neizmēgināt?

* GTA IV - Kaut kā pat negribās misijas pildīt labāk pašaudīties kaut kādā karā ka COD bet nu tik ilgi gaidīts izmēgināšu arī.

Tad nu lūk manā sarakstā nav ļoti daudz spēļu, bet nu gribās bargo ziemu iesākt ar šīm spēlēm. Tad man rodas jautājums (dēļ kura tika veidots topiks)

Es spēles ko spēlēju pēdējā laika es visas pērku. Steam/arī veikalos kā diskus, bet nu pērku. Es nezinu kapēc varbūt tapēc, ka ļoti sirdij patīk ja sēžu pie datora un blakus redzu smuki sakārtotas spēles DVD kastītē. :10cm: Nu tad man tāds jautājums.

Vai jūs geimeri kas seko jaunumiem, varat pateikt vai drīzumā izies kaut kāda spēle kas pārsitīs visas spēles manā sarakstā (FPS spēle) itkā paskatījos internetā nav gaidāmas kaut kādas epic spēles. Bet ja ir nevarat iedot kaut kādu infu, jo negribu mest ārā naudu par spēlēm ja būs spēles tuvākajā laikā kas ir 100x labākas.

Paldies ka bijāt kopā ar manīm.

Link to comment
Share on other sites

Personоgi :

FarCry 2 neiesaku...

CoD 4 - оsa, bet kruta spзle...

Cod WW - пoti оsa, bet super, kad izej, ir bailоgs zombie mфds, trakвks nekв D00m 3

Left 4 Dead - Spзlзju jau 2 dienas pзc kвrtas, gandrоz non-stop, kruta spзle. Spзlзju protams netв! :)

GTA 4 nekв daudz nevaru teikt, bt bыs pilna dirsa ar gпukiem kurus jau tagad var redzзt youtubз!!!

Iesaku :

Dead Space - baismоga, laba, interesanta...

Fallout 3 - neko nevaru piebilst.

un ja domв kaивt stradзмiju - cnc : Red alert 3, nekaив, labвk тem veco labo cnc : tiberium war.

Link to comment
Share on other sites

Ko jыs sakat par S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky? Pajautвju daюiem draugiem, viтi teica, lai nemaz nemзginu, jo spзle esot ''пoti izdevusies''

lololo es esmu tвds idiots. Nu visi atceramies spзli FlatOut kur tipja ar maроnвm vajadzзja UN ES LOLIKS TAGAD lasоju to Fall Out3 TOpiku un skatоjos ka cilvзki gaida рхi spзli, bet es domвju kвdeп? Tas tak parasta racing spзlet un tikai kad piespiedu sevi un pвrvarot slinkumu nostоjos treileri izrвdвs Fall Out 3 ir kaut kas pavisam savвdвks nekв Flat Out твa. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

SCS ir lielisks. BET, nemaz nemēģini bez patchiem. uz 1.0.0 bagu un visādu kļūdu ir pilns groziņš.

man piemēram uz 1.5.5 patcha - piebiedrojos Freedom, nu viņiem ir kvests - ieņemt Duty bāzi. bet Duty lien ārā pa visiem galiem. un nonstopā. netā tas ir zināms kā "mighty infinite Duty spawn". tad nu es uz laiku noliku malā, kamēr fallouts ir un tā. bet man jau parastais S ļoti patika, tā ka arī šo noteikti noteikti.

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

mhmh, runājot par farcry2 labāk nepērc, cod4 varētu nopirkt spēle ir laba, cod5 nevaru neko teikt, jo spēlējis vēl nēesu, left 4 dead arī nepatīk šitādas spēles, un GTA:IV nu man piemēram, jo tuvāk viņa ir pie izlaišanas, jo mazāk un mazāk man viņu gribās spēles

Link to comment
Share on other sites

God of War 3

Infamous

Splinter Cell Conviction

Killzone 2

Final Fantasy XIII

Final Fantasy Versus XIII

Uncharted 2

Ratchet Future 2

CoD6

Resident Evil 5

Heavy Rain

Grand Turismo 5

un vēl visādi sūdi.

un vēl visādi sūdaini MMORPG.

Link to comment
Share on other sites

God of War 3 - no

Infamous - no

Splinter Cell Conviction - maybe, ļoti ļoti sen spēlēju splinter cell, Hitmans labāks džeks

Killzone 2 - no

Final Fantasy XIII - no

Final Fantasy Versus XIII - no

Uncharted 2 - no

Ratchet Future 2 - no

CoD6 - probably, ja tas nebūs par otro pasaules karu, kurš man jau noriebies tad jā

Resident Evil 5 - no

Heavy Rain - no

Grand Turismo 5 - no

par daudz konsoļu sūdu, un arī par tiem, kuri skaitās sēriju turpinātāji neesmu pārliecināts

Epic it kā taisa DoW2 (hvz varbūt būs 2009, bet visticamākais ka tikai 2010) - tas manā sarakstā ir ar lielu YES

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...