Jump to content
GIGN Forum

KanLux velas tiesibas


KanLuxer
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi gign admini worm,macho, dEus, Undertaker, visi criminal un citi. Es veletos dabut admin tiesibas uz gign servera ,kau ari worm mani necies del ta ka esmu lol :DDDDD

ME ari nav nekads cs papa , bet tomer.

ADMINI apdomajiet un tad izsakiet savas domas nevis apceliet!!!!!! dry.gifdry.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiki visi gign admini worm,macho, dEus, Undertaker,SymBoiote visi criminal un citi. Es veletos dabut admin tiesibas uz gign servera ,kau ari worm mani necies del ta ka esmu lol :DDDDD

ME ari nav nekads cs papa , bet tomer.

ADMINI apdomajiet un tad izsakiet savas domas nevis apceliet!!!!!!

SymBiote amierinats :DDDDD

1) Macho es jau neko nezinu par jusu sarunam savaastarpa.

2) Manu prati visiem ir japasaka savs vards lau butu sledzins dabusi admin tiesibasi vai nee.

3) Kapeee dazi admini atbild un pareeji baidas :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Ok dEus es veletos tiesibas :

1) Man butu free slot.

2) Es varetu likt mapes uz votem.

3) Kikotu cilveksu kas fludotu, lamatos ,tasitu TK specali ...

4) Es atdzistos banus es neliktu, jo es mu kategoriski bret vineim, man nepatik ka uzliek banu labiem speleetajeim vai ta talak.

Vrabut es uzliktu tomer banu bet uz laiku.

Tas ari butu viss dEus kapec es veletos tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

nedaudz smiliez.de_2523.gif

1. Taads provokatiivs jautaajums ( zinu, zinu, man jau ir labi, man tiesiibas ir, slots ir, taapeec varu uzdot taadus muljkiigus jautaajumus un buut ljoti nenoviidiigs, sirdii neatbalstot adminu kandidaatus bet nu..) - pashlaik uz GIGN ir ljoti daudz adminu - pa dienu onlinaa pastaaviigi ir kaadi 3-4. Un kad kads taisa TA/TK - parasti vismaz 3 admini jau pacenshas uzrakstiit konsolee ak <censonis>. Bet lieta taada, ka pietiek, ja to konsolee uzraksta 1!! admins, respektiivi 2 admini puulas pa tuksho. Tad luuk, vai vari mani paarliecinaat, kaadeelj ir nepieciesh veel 3. admins kursh rakstiis konsolee ak <censonis> un bezjeedziigi teerees savu laiku + kaadeelj shim adminam buutu jaabuut tieshi tev smile.gif ?

2. Votes uz karteem uz doto briidi ir visnevajadziigaakaa privileegija - gandriiz visi admini ir savtiigi egoisti, kuri nereekinaas ar speeleetaajiem un liek taadas kartes, kaadas pashi veelaas speeleet. Ja tu votosi par karti - 80%gadiijumu tavu voti nocancelos, tevi nolamaas un admins uzliks karti neatkariigi no tavas gribas.

P.S. Shis ir mans kaa admina viedoklis. Ja man tiesiibas nebuutu pieskirtas,visdriizaak arii es rakstiitu pieteikumu, liidziigu tavam, mineetu standarta iemeslus, kamdeelj es veelos tiesiibas un meeginaatu pielauzt GIGN memberus taas man pieskirt.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu votosi par karti - 80%gadiijumu tavu voti nocancelos, tevi nolamaas un admins uzliks karti neatkariigi no tavas gribas

patiesibaa aptuveni taa arii ir. vienigi es parasti meginu saglabaat mapu dabisko rotaaciju nevis mainit uz to ko es gribu. nu dazhreiz jau protams roka pasliid rolleyes.gif

enivei, es nedomaju ka vote tiesibas ir kaut kas taaaads kas butu pashreiz nepiecieshams. parasti tieshi voutotaji visatrak izlido no servera.

kas attiecas uz rezerveto slotu... man RIEBJAAS ka cilveki nelasa postus kas ir markjeeti kaa "svariigi" - lasi sheit ...sakaraa ar sho, vari neceret uz slotu, kaa arii uz jebkada veida tiesibaam.

P.S.

Es nevelos shii topika turpinajumaa dzirdet kaut kadu idiotu komentarus par to kaa vajadzetu vai nevajadzetu. vispar visi topiki, kas nenaaks no adminiem vai no topika autora, tiks izdzeesti. takaa man shodien nav labs garigais, varu ari paexperimentet ar foruma baniem, ja kads nolems sho te ignoreet

Link to comment
Share on other sites

Sl1t zini ko tu esi veel stulbaaks neka Kanlux tavs pieteikums vispaar garaam . "Iedodiet adm jo ir ljoti daudz chiteru" Tev tas nelieks smiekliigi ka serveri ir "ljoti daudz chiiteru" ? Zini ko buutu pat labi ja tu aizietu tur kur takstiiji ... "karties utt"

Link to comment
Share on other sites

1) slit ir stulbs (es labpraat izdzeestu tos augsheejos poustus bet vaig tak citiem ar par vinja stulbumu paarliecinaaties smile.gif )

2) kanlux - mans pirmais pousts attiecaas uz tavu pirmo poustu

3) tiesiibas tev nebuus, jo iipashi daudz tu ar galvu necenties domat...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...