Jump to content
GIGN Forum

Brīvu Vārdu Birums.


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

Saulgriezis - Brīvo vārdu birums.

Šis ir brīvu vārdu birums, varbūt no aukšas lejup, bet paskaties šei tapakšā, uz savu brīvo vārdu krājumu, kas tiktiešām ir necils.

Varbūt šis ir tikai mazs procents visa mana sakāmā, bet mani tāpat sauc Saulgriezis. [2x]

Es gribētu vel kautreiz šo sajūtu sajust, kas tiktiešām nāk no sirds un rajona.

Varbūt tu vel iedomāsies teikt kad es nenāku no rajona, bet es nereiz neesmu licis "točkas" simbolu uz sava mīļā Latvijas karoga, kas savukārt nozīmē kad tu esi nelabvēlīgi audzināts.

Varbūt es neesmu nēgeris no getto un mans sencis man tēvs nemācija repot.

Savu mūžu neesmu iedomājies tev sejā klepot, bet varbūt uz skatuves 1 pret 1 repot, kas nenozīmē kad tev vaig savus tekstus kopēt no RnB!

Šis ir brīvu vārdu birums, varbūt no aukšas lejup, bet paskaties šei tapakšā, uz savu brīvo vārdu krājumu, kas tiktiešām ir necils.

Varbūt šis ir tikai mazs procents visa mana sakāmā, bet mani tāpat sauc Saulgriezis. [2x]

Skatoties pa logu, redzu kā divi džeki kož, bezmazai jau pēc sūdiem ož, kā gribētos viņiem pa muti dot, bet kas tev to godu dos, kaut pašam vienreiz vienreiz projām durt. Tur kur mežus kur, varbūt jūrā burāt prom, vai burt un adatas vēnās durt kopā ar Krutu, kuram vēnas sen jau durtas.

Izkatās pēc plukatas ar zaļu kurtku un slikta paskata kurvu sev blakus, kas visur skatās kā pēc ripām darās. Kad gribas iet ārā, bet kad padomā ārā nemaz nav tik droši, labāk turpināt moži kost.

Šis ir brīvu vārdu birums, varbūt no aukšas lejup, bet paskaties šei tapakšā, uz savu brīvo vārdu krājumu, kas tiktiešām ir necils.

Varbūt šis ir tikai mazs procents visa mana sakāmā, bet mani tāpat sauc Saulgriezis. [2x]

<c> Saulgriezis a.k.a Muhamed

HF lasīt ceru, kad manu domu sapratīsiet.

Gribēju arī dzirdēt viedokli, kā man sanāk XD

btw šis ir 10min darbs

Link to comment
Share on other sites

heh ja kkur tikšu pie aparatūras (normāla mic vienvārdsakot) un ja kāds pateiktu norm Record porgramu, un progu ar ko es varētu beatu pamaukt apakšā tad būtu lieliski.

Beatu laikam šai dziesmai ņemšu no Young Jeezy - Imma G

http://www.youtube.com/watch?v=jpYrdo5dIfE

mybē kāds var izripot beat? Paldies :)

Gribu redzēt kā izklausīsies izpildijumā, neviss tikai tekstā :)

btw ja iekļausies beat laikā lasot tad saprātīsi kā apm skanēs (protams kkas arī būs izcelts un pamainīts, un vsp skatos datorsalikumā esmu ielaidis vairākas kļūdas XD ko nebiju pamanijis, paldies geksim no kso.lv)

mybe kadam ir ari sakari ar kādu kvalitatīvu studiju kur varētu pa lēto or free :?

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...