Jump to content
GIGN Forum

Unikumu top10


macho
 Share

Kursh no sekojoshiem juusupraat ir visunikalaaakais dzhekinsh  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Taatad Leedijas un Dzhentelmenji!

Ir pienaacis laiks noskaidrot visu laiku unikaalaakos cilveekus. Manus priekshlikumus juus redzat nedaudz augstaak virs shii pousta. (tiem kas ir sarakstaa un ir sheit ienaakushi es luugshu ar peli nospiest to garo taisnstuuriiti tur pa labi un pabraukt uz augshu turot ar peli vinju, ok? sanaaca? goood boys)

taatad - varbuut nelieli paskaidrojumi kaapeec shaadi kandidaati. Saaksim no augshas.

1) chordg - nu no comments es domaaju... puisis kas man privaatajaa rakstiija miilas dzejoljus, uzcepa lielaako idiotisma koncentreetaako poustu kaadu es savaa muuzhaa biju redzeejis.... vienkaarshi.... vienkaarshi chordg

2) Superrembo - veel viens puisis kura niks komentaarus neprasa un kuru visticamaak joprojaam aiztiek ljaunie admini

3) dev1ator - nu vinjam ir taa laime sheit atrasties jo savulaik puisis aktiivi sarunaajaas ar centraali (bots #gign kanaalaa) un veel laida kaudziiti sviestu (es dalju esmu nedaudz zemaak spama sadaljaa ielicis)

4) Zikurats - smile.gif tiem muusu lasiitaajiem kas neatceras vinja unikaalo pieteikumu gign klanam atljaushos iedot linku.

5) kodmen - par vinju ar bija staasts spama sadaljaa un veel vinja unikaalismu var paveerot gign lapaa "regjistraacijas" sadaljaa

6) kaiteeklis - shis puisis gan ir stipri labojies toties agraak bija slavens ar savu kompakta top10 prikoliem.

7) janis - dzheks kam pasham nav vairaak par 13 meegjinaaja teelot 20gadiigo - zheel ka vinjam un lucky-boy ip adreses sakrita.

8) Steins - oj... dzheks kursh ar klanu speelee kad iet labi un uzreiz maina tikliidz kaa neveicas. Apbriinojami pamaaca citus dariit liidziigi.

9) Leo - Steina maaceklis kas vinja maaciibu izplata taalaak un potenciaalos [Tally] speeleetaajus viedi pamaaca labi speeleet.

10) udie4me - puisis kas shinii topaa ir iekljuvis pateicoties potenciaalam - ar shaadu sviestainu fludu kaa shis kadrs laizh vinsh dienaas buus labs unikums.

Balsojiet peec labaakaas sirdsapzinjas...

Paldies par uzmaniibu.

p.s

aa un veel kas - es AIZLOKOSHU SHO TOPIKU LAI JUUS STULBIE FLUDERI TE NEVARAT IZTEIKT SAVUS JEELOS KOMENTUS - hahahahahahah aaahahaha MUAAAAHAHAHAHAHAHAAAAAA

AAAAAAAAAA HAAHAHAHAHAHAHAHAHA..... ok nomierinaajos.... smile.gif

ja kaadi ieteikumi tad vieniigaa iespeeja ir ienaakt #gign kanaalaa. smile.gif bye

2 admins - ja juus veelaties te kaukaadu komentu pielikt tad vai nu editojiet manu poustu, vai arii editojiet polli, nonjemiet "no replies" un tad pielieciet un tad atkal atlieciet "no replies yes"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...