Jump to content
GIGN Forum

Apollo


Chiky
 Share

Recommended Posts

Nu lietā tāda sodien spēleju cs viss normāli utt. Pēkņi pings nenormāls nesaprotu no kurienes aizeeju uz speed test .net un tur parada visu laiku 90 m/s. Un es ar lielām acim izbrinā kas notiek

Vabūt kādam ari nets sācis lagot ? vai ari tas tikai man

Un man nav ieslēgti nekādi torenti un dc-- tas ir dc++

No rita viss itkā bija normāli bet uz vakara pusi vnk mājas labas bremze utt. Itkā download un upload atrus viss normāli tikai tas 90m/s ciest nevari kad šitādi šits hepens :zhaav: Un pazvanit ari nav jēgas kā nekā svētdiena !!!

Kāds nezin kā var šito problēmu atrisināt ?

Link to comment
Share on other sites

man ir tieši tā pati problēma + man vēl modems gļuko, ik pēc kāda laika izdeg dsl lampiņa un modems restartējas pa jaunu un rezultātā es palieku bez neta kādas 30-50 sekundes.

zvanīt pa defu nav jēgas, viņi ir lohi un pateiks, lai meklējam vainu kompī.

Link to comment
Share on other sites

Kā tad kompiii .... Teju zini nesen viss cikeniekā un pēkšņi bums bladāc ja kompis nogļuko.

Mūždien suda lattelecom internets ģļuko un vel tādas cenas skrūvē ka nutikai. Bet kāda jēga no tā vissmaz labi kad drīz laužišu ar tiem idiotiem līgumu vnk izturet nevaru. Rakstit 24/7 tehniskais atbalsts kvalitatīvs internets blabalblablabl.

Link to comment
Share on other sites

Man bija tā , ka uz 2-5 min nets ir, tad uz 10 nav.. domāju ka modemā vaina, bet bija kkas ar savienojumiem...tagad atnāca tas sūda ltc strādnieks visu sapisa un labi iet <_<

Bet yea, nedomāju , ka ir vērt maksāt 50 ls par jaunu modemu, ja nopishas savienojums..

:thumbsdown:

Bet tagad tā viss oke, bet , ja kautkas tāds velreiz atkārtosies nahuj es to līgumu ar lattelecom! :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

22:13

Jūzeru skaits pieaug pēc darbadienas beigām, man tas pats ar izzi, 17:00 - 22:30 nets ir nelietojams

:D

Zinu šitos prikolus ar izzi, tas nets ir tāda huiņa!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...