Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Webservera, E107 Instalāciju


TUUPLIS
 Share

Recommended Posts

Saucās - gribēju uztaisīt webserveri... :(

1.Uzinstalēju Appserv 2.6.0 (tjipa win32),

2.Restartēju kompi,

3.Novelku jauno e107 versiju, iekš c:\appserv\www\ uztaisu \wsa\ mapi un \www\ mapes saturu izgriežu un iemetu iekš \wsa\, un e107 saturu iemetu \www\ mapē.

4.Tagad taisu vaļā Internet Explorer, ierakstu http://localhost un viņš man izmet šitādu te brīnumu...

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\AppServ\www\class2.php on line 249

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\AppServ\www\class2.php on line 250

Attaisīju vaļā to class2.php failu nu un tagad atrodu to 249 un 250 rindu un tur stāv reku šitais -

$sql =& new db;

$sql2 =& new db;

Tā kā iekš PHP praktiski neko nesaprotu, stresa dēļ izdzēsu šamejāš rindas, nu un itkā palaidās tas localhost/install.php, ievadu visu informāciju, pie datubāzēm ierakstu mote, atķeksēju "create" un spiežu "Continue" un tad vnk nekā nav, "blank page" :D:(

Ir kādam kāda nojausma kas pa "ģēlu"? Baigi gribās normālu webserveri paturēt uz kadu laiku...

Help!

Link to comment
Share on other sites

Izdzēs visu to e107 arī.

vajag lasīt readme failus un install, ja tāds ir, tad tādu problēmu nebūs. RTFM

ņāā.. es jau labāk atbalstu Joomle :) gatavie tools, izveido vel savu dizainu un vispaar kaa piparinsh :D

mna readme nevajag, es vnk php mazak saprotu tos skriptus, tapec pec palidzibas nacu, nevis morali klausities :D

:10cm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...