Jump to content
GIGN Forum

Lfs Čempionāts


Teddy
 Share

Recommended Posts

lfs_chempis.jpg

Sveicināti, šā gada 9., 16., 23., 30. novembrī norisināsies "Criminal-TM LFS čempionāts". Aizvadīts tas tiks kādā no mūsu serveriem par ko oblīgāti jums ziņosim.Lai piedalītos, būs jāaizpilda pieteikuma forma forumā un akurāti jāizlasa sacensību nolikums. Spēlētgribētāju skaits ierobežots 14 cilvēki. Piedalīties varēs tikai cilvēki kam vel NAV lfs pilnās versijas. Čempionāts sastāvēs no 4 posmiem. Divas no sacīkstēm būs jāveic pa rallijkrosa trasi, savukārt pārējās divas pa šosejas apli. Kopvērtējuma līderis tiks apbalvots ar Live For Speed S2 spēles licenzi.

http://lfs.criminal-tm.lv


Ja nu kādam uzrodas velme? :thumbsup:

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

cik man zināms, ŠAJĀ lapelē, tā aktīvāk notiek visādi kausi utt.... arī komandas ir vairākas..nu tur jau viss ir iegajies.. ja ir problēmas tur var jautat..ātrāk atbildēs..utt..

+vēl visādi interesanti video klipiņi..kā šis.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

a shitajos juusu turniiros ir atljauts braukt ar iesleegtu kompja paliidziibu?

cik daudz dod taada stuure shiniis speelees? ir jeegas iegaadaaties?

man agrak bija stuure un pedaalji. stuurei bija arii tas feedback vai kaa vinju sauc nu ka raustaas iebraucot smiltis utt.. bet tas bija tik sen ka es vairs neatceros vai bija kaads labums no taa visa.

Link to comment
Share on other sites

kept, es tev vel varu iedot 100 lapas, kuras ir aktīvākas par to ko es iedevu, bet tur S2 licenzes balvā??

radler, stūre te izsaka visu :) es pat nezinu.. kā var pabraukt to spēli bez stūres, zinu ka cilvēki brauc ar peli, jo esot vieglāk, bet pēc laika tāpat nopērk stūri..? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...