Jump to content
GIGN Forum

Nets


jonathan
 Share

Recommended Posts

kaa jau visiem labi zinaams, man cs lago ik pa briidim. tanii briidii pings uzlec no ~300-600! kaadu laiku atpakalj bija chakars ar netu, kas izpaodaas ar neta pazushanu uz kaadu laiku. ieejot "view available wireless networks" paraadiijaas shits ka windows nevarot konfigureet savienojumu un man esot jaasaak " Windows Zero Configuration", tachi interesanti ir tas, ka tanii briidii man nets dazhreiz arii bija un cs vareeju speeleet bez jebkaadiem lagiem! tad uztaisiiju to Windows Zero Configuration un atkal saakas viss pa vecam, tobish cs atkal lago ik pa briidim. jautaajums taads, kas vareetu buut iemesls shiem lagiem? un vai ir veids kaa tos izbeigt?

Ps: modems nav savienots ne ar vienu kompi. tikai ruuteris ir piesleegts modemam! (tas taa, informaacijai)

Link to comment
Share on other sites

Ja wireless network listā rādās, ka windows nevar konfigurēt savienojumu, tas nozīmē tikai to, ka wireless kartei ir sava programma, kas šo konfigurāciju veic. Pie pulksteņa nav kāda cita ikona, kas atgādina wireless`u ?

Visbiežāk tāda ir portatīvajiem, bet var būt arī PC kartēm. Ja atrodi, tad konfigurē caur to.

Kaut gan tas neizskaidro lagus, bet zinot līkās Bila Geitsa rokas, windows spēj pārsteigt katru dienu :D

Link to comment
Share on other sites

esmu jau piekonekteets pie vinja visu laiku! lieta taada, ka man cs nelagoja tad kad man bija tas uzraksts, kjip, ka windows nevar konfugureet savienojumu! tanii briidii man nets bija un cs'u bija ljoti patiikam speeleet... hmm, tas kko mainiitu, ja kaiminjsh man zagtu netu? man parole nav uzlikta ruuterim...

Link to comment
Share on other sites

nu jaa un te ir taa lieta, ka es to nemaaku izdariit! :) nemaaku ne apskatiities kas ir piekonekteejushies, ,ne kaa paroli uzlikt! varu pateikt, ka mees sheit maajaas esam 2 cilveki, kas njem netu no ruutera. 1 portatiivais un maneejais! bet vinji tik pa draugiem.lv praktiski njemaas, tas vai tad var iespaidot netu?

Link to comment
Share on other sites

johnatan,

tad kad tu perc WIRELESS accesspoint, vinjam nak lidzi softs. tad kad tu sakonekte no sava datora ar access pointu tev ir ispeja vinju nokonfiguret

atrodi manuaalii to adresiiti kas jaaieraksta browseraa lai tiktu vinjam klaat. un ttaalaak jau ir tehnikas jautaajums. iecheko manual !!! :) veiksmi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...