Jump to content
GIGN Forum

Fizika: "+" Un "-" Noteikt


GEAR
 Share

Recommended Posts

ēm,nu tad tā,esmu ticis līdz pieslēgšanai vaig pastiprinātājam vadu (austiņu) labi dabūju , bet tagat gribu uzzināt,kā lai zin , kurš + un kurš - ???

Pastūzim zinu,bet man vaig zināt kā austiņām to noteikt? Vai arī vispār nevaig noteikt? [Austiņām] :o

Link to comment
Share on other sites

lol

nav ne austiņām, ne vadiem nekādi plusi un mīnusi

Bļeģ idiot, no Pastiprinātāja ārā nāk vads kuram ir + un - Un man pie tā vada galā jāpieleik austiņu vads,nevaru likt uz haļavu , jāsaliek pareizi,tu esi mudaks

P.S Tie kuri nesaprot kas te notiek nepostojat :slap:

Link to comment
Share on other sites

:D ! :khehehe::sparta:

зm 1vвrds: :lohs:

TU luni,kapзc man ir jвmeklз Pastiprinвtвja + un mоnuss? Lфol viтu kkв var atrast arо priekр austiтam!

Зm,es domвju ilikt tumbвs un pastоties no kurвm vairвk strвva nвk вrв tв arо ir pluss

Link to comment
Share on other sites

:lohs:

TU luni,kapзc man ir jвmeklз Pastiprinвtвja + un mоnuss? Lфol viтu kkв var atrast arо priekр austiтam!

Зm,es domвju ilikt tumbвs un pastоties no kurвm vairвk strвva nвk вrв tв arо ir pluss

Bla nu tad meklз!!

Link to comment
Share on other sites

bļe tu, pidar, beidz visus apdirst, ja pats neko nesajēdz.

pa to tavu austiņu vadu plūst strāva, kas pārvēršas magnētisko viļņu rezonansē un tu viņu sadzirdi.

kur tur ir kādi plusi vai mīnusi?

lai tu, mazai īblīti, to saprastu, došu tev elementāru piemēru, tu taču austiņas nespraud kontakā, vaine? vai tomēr tu esi viens no tiem retajiem pidarizņēmumiem?

vēl pasaki, ka tu gribi to pastiprinātāju spraust 3,5mm izejā?

Link to comment
Share on other sites

pa to tavu austiņu vadu plūst strāva, kas pārvēršas magnētisko viļņu rezonansē un tu viņu sadzirdi.

kur tur ir kādi plusi vai mīnusi?

lai tu, mazai īblīti, to saprastu, došu tev elementāru piemēru, tu taču austiņas nespraud kontakā, vaine? vai tomēr tu esi viens no tiem retajiem pidarizņēmumiem?

vēl pasaki, ka tu gribi to pastiprinātāju spraust 3,5mm izejā?

Ēm 1-Es neapdiršu es saku kā ir , muļķadesa

2- Uhū ko tu vēl nepateiksi?

3- Ībīlis,tas ir dauniskākais vārds kāds dzirdēts

4- Tu debīliķi man ir vads parasts vads galā ir 3.5mm izeja , galā 2.nogriezti galus kurus vaig pievienot pastiprinātājam un visu to ķīmiķojumu klāt pie pc!

5- Ēm tu čista esi idiots :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Yea,nodiršu un kā vel, :blelohs:

Ēm vispār es jau pateicu ja nerubī tad lai neraksta:

Viens saka:

B

le tad meklee!!!

Cits tur atkal:

a sajies uz īso, tad esi nepareizi salicis... Pamēģini, tas vienmēr nostrādā!

UN pēdējais āksts:

austiņām + un - ?

lol

nav ne austiņām, ne vadiem nekādi plusi un mīnusi

Link to comment
Share on other sites

Tātad topikā ir jēga tikai no pirmā pousta. Pārējos var mierīgi dzēst. Cik noprotu, tad tev vajag vadu no kompja uz pastiprinātāju. Tev pastūzī ieeja ir tikai + un -, tb 2 caurumi? Un kāds tev ir vads? Drošvien ar 2 dzīslām (tjipa 2 vadi kopā), bet vai katrā dzīslā iekšā ir 1 vai 2 vadi?

edit: preteklis, tu esi cirvis. Uzdirsīsi man - iesi atpūsties un nomierināt nervus uz kādu laiciņu. Mkay?

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Yea,cj (cash^) Tieрi tв,зm pieslзdz psc! Tu esi vienоgais kurр saprata ko es saku!

зm,pieslзdzu bet пффti klusi skan,kвds nezin kв tвm tumbвm config uztaisоt? :D

Mзмinвju no NvidiaMixer... ( nu itkв Eq) noope,nekв :S

Link to comment
Share on other sites

ēm,jā kam negadās:

Patiesibā tev bija taisnība tas paztūzis ir sūds , psc :D

Viņam bija pārgriezts vads (5caurumu) un savienots ar austiņu a tur nepatēmu tie vadi sačakarēti :S =D

šodien nesen kā pielodēju 5caurmu štekerī, rīt zummerā nopirkšu vadu un viss =]

Iznākums:

Time to Lock Topic

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...