Jump to content
GIGN Forum

Php/mysql Ieteikumi Specifiskai Lapai


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

duplet, nav šaubu, ka kods ir pārskatāms, man vienmēr ir paticis pētīt citu darbus, jo no tiem var daudz, ko iemācīties, bet vienkārši interesēja, kāds tad ir tas ieguvums iesaistot oop. Nu lab, tas jau ir katra paša rakstīšanas stils.

un par tiem 12.naktī. Viss kārtībā es tak neko nepārmetu, nav jāattaisnojās.

Turklāt waplet, tomēr te tas OOP ir tādā līmenī, ka diezvai viņš tajā neiebrauks. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es tagad skatos uz to 59 rindu, un teiksu godigi man nav pilnigi nekadas nojekas par ko ta atbild/dara :(

nu labi, nedaudz parlasiju visu kodu velreiz un apmeram kko nojautu, bet tik un ta neko daudz skaidribas neieviesa..

anyhow, nepulaties, tapatas jus neviens nedosit pusgatavu/gatavu stradajosu kodu, un ja dosit fragmentus visticamak man bus tadas sintakses kludas ka kopa nelips nekas..

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība? Man četru zīmju vietā šķiet vieglāk rakstīt divas "['']" => "->". Tā ir tīri gaumes lieta, kas neko nesarežģī.

P.S. wap1337, kā tautā saka "gudri dirst nav malku cirst". Nākotnei tev iesaku padomāt divreiz, pirms kautko saki. Pēc kāda laika pats smiesies par saviem postiem, kas ir krietni ne pa tēmu.

Edited by X ID
Link to comment
Share on other sites

Mans stils ir tāds, ka parasti config failā nenotiek mysql_connect();

Bet šeit tas tika darīt, lai koda lietotājs vieglāk varētu samainīt konfigus.

To wap1337, es saprotu, ka tu arī no tā koda gabala labi ja pusi saprati. Tas, ka tu nesaproti, nenozīmē, ka citi nesaprot un ka tas nebūtu nevienam vajadzīgs. Labs, ne?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...