Jump to content
GIGN Forum

Viņš Manī Vēl Ir


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Tātad sen neredzēts esmu te bija lielas problēmas ar datoru tagad krāju naudu un pērku detaļas datoram lai varētu spēlēt GTA:IV, Farcry2, Crisys & ect. super games ^^

Tātad jau labu laiku nebiju walkojis bet tomēr atceros visu un šodien tapat mans labākais VIDEO ko montēja nth un liels paldies viņam par to montējums uz 10/10

Walkoja: wL

Montēja: nth

Links: http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=167936&ext=WMV

Dziesma: Korn featuring X-Zibit - FLight the power

Komentējam lūdzu :> Gribu dzirdēt viedokļus

Nu ko grafika nesmird? ;D

''C-Walks vel dzīvo manī''

Link to comment
Share on other sites

Kas tā pa figņu, es atkal uz tevi iztērēju 38 sekundes savas dzīves + downlouds + repleja rakstīšana.

Viedoklis:

Shit my walk and gonorea to my "C", this is a worst shit I ever see, and it take a 38 seconds from my fuckin, drinking bear life. Let elephant fuck me in ass is beter then this.

Go fuck your walk and stuck "C" in my ass. I hope you break a leg ore a dick atleast, and maby (just maby) suck my grammas ass, to not put any fuckin video in dhis forum...

Plzzz go die and fuck your self you fuckin fuck fucker.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Viedoklis:

Shit my walk and gonorea to my "C", this is a worst shit I ever see, and it take a 38 seconds from my fuckin, drinking bear life. Let elephant fuck me in ass is beter then this.

Go fuck your walk and stuck "C" in my ass. I hope you break a leg ore a dick atleast, and maby (just maby) suck my grammas ass, to not put any fuckin video in dhis forum...

Plzzz go die and fuck your self you fuckin fuck fucker.

:knite:

Link to comment
Share on other sites

lol - ākst....prasīji viedokļus, es pat teiktu, ka tu lūdzies kā maza meitene viedokļus.

Un kad dzirdi tos sāc lekties...

Paklau, ja vēlies dzirdēt tikai dibenlaizīšanu un pakaļbuchošanu, tad neesi atnācis īstajā vietā.

Neturi kritiku, tad ej nošaujies, vai ej uztājies bērnudārzā, kur visas sexīgās beibes būs tavi lielākie fani...

Un nesprēgā, pieļauju domu, ka citur tevi nolika, jo kādam kam nepatika uzrakstīja pirmais un kad tu izcēlies ar savu fokino gudrību visi saprata, ka tu esi ĪPAŠS..

Šāda atieksme psc....

OOO džekiņš man pateica, ka tas ir forši..oooo...jāāāa...davai mazais....mmm... tu esi forš.....

Hmmm...šis nepateica neko labu...hmmm....da kretīns ko viņš saprot....viņš ir nūbs....ej izglītojies...jēēē...kā es viņu...jēēē...davai izsakiet vēl viedokļus...hmmm jēēēē patīkkk??...mmmm šļak šļak dupsī

PS. Es māku ne to vien meitiņ....laigan lieki ar tevi strīdēties, tu tak māki veselus 5cus mūvus...

Link to comment
Share on other sites

LoL veel nosauc par spameri :DDD tu pa pusgdu es iespaomjis 30x vairaak nekaa djerix pa 4 gadiem.... un posti djerixam pa 4 gadiem ir tikai 3x vairaak nekaa tev pa pusgadu katukaa diivaini ne?

bet nu itkaa jau smuki bet patieshaam neredzu iisti jeegu no taa :) taa teikt tik lai paspiideetu citu aciis

aa jaaa buutu gatavs pat maksaat lai redzeetu djerixu Cee walkojot

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...