Jump to content
GIGN Forum

Zombie Mod + War3 (need Help)


Recommended Posts

Tātad... lieta sekojoša... kā nokonfigurēt serveri lai

1.) Par zombiju nošaušanu neatņemas exp(jo dažreiz itkā tu nošauj savējo un tad atņemas exp vairāk nekā iegūsti...)

2.) kā var nokonfigurēt to, lai varētu pirkt ieročus(Nightwision(ne tikai ar Ammo pack))???

3.) Kā var nomainīt kartes tumšumu??? piķa melnā naktī neko nevar redzēt ja nav Nightwision...

Link to comment
Share on other sites

1. Nesen bija topiks.. ļoti nesen. Šajā vai vienu lapu atpakaļ.

2. Jābūt konfigos kur. Vai vienkārši izdēs weaprest.ini. Man tomēr liekas, ka tur konfigos, kas šāds ir.

3. Atrodi rindiņas Zombie pluginā:

Apmēram šādas:

pev_light_level

vai

set_lights

Tajā pašā rindiņa būs arī kāds alfabēta burts. Piemēram "a" vai "b".

Karoč pamaini burtu:

a = vistumšākais

z = visgaišākais.. izmanto alfabētu.

Ja neko tādu neatrodi, tad meklē skriptā kaut, ko saistītu ar "density". Tur netālu jābūt skaitlim: no 0.001 līdz 0.009.

Dažos ZM modos izmanto miglu, lai radītu tumšuma effektu. So:

0.001 = vismazākā migla

0.009 = vislielākā

Vari izmantot manu Advanced Fog pluginu, lai overwraitotu fogu, ar manu var uzlikt vēl mazāku fogu.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

2. Jābūt konfigos kur. Vai vienkārši izdēs weaprest.ini. Man tomēr liekas, ka tur konfigos, kas šāds ir.

3. Atrodi rindiņas Zombie pluginā:

Apmēram šādas:

vai

Tajā pašā rindiņa būs arī kāds alfabēta burts. Piemēram "a" vai "b".

Karoč pamaini burtu:

a = vistumšākais

z = visgaišākais.. izmanto alfabētu.

Ja neko tādu neatrodi, tad meklē skriptā kaut, ko saistītu ar "density". Tur netālu jābūt skaitlim: no 0.001 līdz 0.009.

Dažos ZM modos izmanto miglu, lai radītu tumšuma effektu. So:

0.001 = vismazākā migla

0.009 = vislielākā

Vari izmantot manu Advanced Fog pluginu, lai overwraitotu fogu, ar manu var uzlikt vēl mazāku fogu.

Paldies... šis palīdzēja... tagad vēlviena lieta... kā var uzlikt lai ieročiem lodes nebeidzas un par to EXP joprojām gribētu zināt...

Link to comment
Share on other sites

Ne mes uztaisijam pirmie war3+zombie tad kautkadi paritis pokemoni uztaisija vel pariti un galvenais raksta

es speleju tava serveri tur bija parak grutu ka4aties, vai es 4itoju un mani banoja, un prasa lai atsuta servera failus failus vienkarsi totali pokemoni nafig vispar taisit serveri tas tikai tavu datoru pišš elektribu ed labak ienac paspele normalos serveros kur ir tauta nevis taisi jaunu neviss noslogo sevi ar sudiem es saprotu tu admins uzreiz neklusti bet ja ilgaku laiku spele esi aktivs utt tu klusi pa adminu

Edited by GOMA smile
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...