Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Kas pie velna tās par nožēlojamām amatieru kļūdām? Liekas, ka viņi būtu visu nakti dzēruši.

Nevienu normālu uzbrukumu neesmu redzējis. Aizmet garām, nepārtver, aizsit garām ripai u.c stulbas kļūdas.

Link to comment
Share on other sites

Kas pie velna tās par nožēlojamām amatieru kļūdām? Liekas, ka viņi būtu visu nakti dzēruši.

Nevienu normālu uzbrukumu neesmu redzējis. Aizmet garām, nepārtver, aizsit garām ripai u.c stulbas kļūdas.

GRIBI BANU>? Ielien vel TE..Nelien TE un nepis man nervus.... Viss buuus labi jau no pasha sakuma teicu, buuus LABI lai kaa beigtos... Abas komandas nervozee, kljudas saprotams... Kenins kaitina, tik daudz momentu un tik daudz lazhu.... Tas gan kaitina ...

Link to comment
Share on other sites

GRIBI BANU>? Ielien vel TE..Nelien TE un nepis man nervus.... Viss buuus labi jau no pasha sakuma teicu, buuus LABI lai kaa beigtos... Abas komandas nervozee, kljudas saprotams... Kenins kaitina, tik daudz momentu un tik daudz lazhu.... Tas gan kaitina ...

Indrašis šovakar nolažoja gan. Galīgi nepatika, viss ko mēģināja šis, beidzās ar vai nu ripas pārtveršanu vai izmešanu no pretinieku zonas.

Link to comment
Share on other sites

Nu bļēēēeēē nafig Gudis būs kastē... Atkal n-tās ripas atsistas priekšā, lai Šveice var atkartoti mest....ZB... Masala ir Šveices klients...Nē nu ja Gudis izručīs, tad respekts būs, bet neticu...prognoze 5:1 Šveice šodien uzvilks mūsu pujkas :(

Link to comment
Share on other sites

Good, ar šādu negatīvismu, lūdzu aizej nokaunies :evilmad:

Viss būs kārtība, čaļi saņemsies un paņems šo spēli - viss būs labi :aha:

Ar šādu caurstaigājamu sētu būs būs labi :D

Nu ko 0:3 līdz manam 1:5 nav tālu... Šodien totiņā koefs uz Šveici 2,60 Es šokā, kā LV varēja būt favorīts pret Šveici!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ar šādu caurstaigājamu sētu būs būs labi :D

Nu ko 0:3 līdz manam 1:5 nav tālu... Šodien totiņā koefs uz Šveici 2,60 Es šokā, kā LV varēja būt favorīts pret Šveici!

es arī brīnijos, ka kantoros dažos latvija bija kā favorīts. Pats iemetu uz šveici 3 eur mierinājumam, ja nu latvija zaudē

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...