Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Es nesapratu... Kas notika.. Visus klientus visus atšuvu... Ko tādu laikam ne katru dienu piedzīvo... Šeit vairāk iet runa pār spēli kopumā, nevis par to uzvaru, šeit ir runa,kādā veidā tika viņa izcīnīta, cik agresīvā un skatāmā spēlē :) Super... RESPEKT, ceru ka rītā pret Fričiem nesalauzīs visas manas cerības!

Link to comment
Share on other sites

Latvija kā parasti komandas kuras ir jauzvar pēc papīra un pēc spēles neuzvaram. Bet Somus ,kur +/- mazs procents uzvaram ..

EDIT: Gudijs man lika nedaudz viņā vilties..

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

Gudijs, parak daudz ripas atsita sev priekshaa... Parak daudz... Pret Kazahiem 2dien MAsalu atpakalj... Ehhhh sapiigi, tagd janjem KAzahi un viss atkal var sakties no jauna...Jo zaudot Kazahiem, varam pa 1/4finalu aizmirst!

Link to comment
Share on other sites

Tā tas vnm ir bijis. Ja zaudē, tad meklē iemeslus kāpēc. Piemēram,kas man te dzīvo riņķī, saka tur tiesneši noraka utt. Ne sūda. Vnk mūsējie spēlēja kā spēlēja. Un zaudēja viss bija, tā kā tam bija jānotiek. Varēja redzēt ka bija diezgan paguruši Un man šausmīgi nepatīk un nākas piekrist par daugavu. Viņš nekad nekas nav bijis izlasē, vnm pa 3/4 maiņu sities, bet tagad daudzi viņu ceļ par zvaigzni pēc kaut cik veiksmīgas sezonas. Pie Hari izlidos kā korķis, ja ,protams,nenospēlēs savējo faktors. Bet nu kas mums ir uz doto brīdi,tas ir un good luck tālāk. Bet manas prognozes 1 punkts pret kazahiem un čempis beidzies. Tādā ziņā,ka pārējiem smagi zaudēsim :D

Link to comment
Share on other sites

Tā tas vnm ir bijis. Ja zaudē, tad meklē iemeslus kāpēc. Piemēram,kas man te dzīvo riņķī, saka tur tiesneši noraka utt. Ne sūda. Vnk mūsējie spēlēja kā spēlēja. Un zaudēja viss bija, tā kā tam bija jānotiek. Varēja redzēt ka bija diezgan paguruši Un man šausmīgi nepatīk un nākas piekrist par daugavu. Viņš nekad nekas nav bijis izlasē, vnm pa 3/4 maiņu sities, bet tagad daudzi viņu ceļ par zvaigzni pēc kaut cik veiksmīgas sezonas. Pie Hari izlidos kā korķis, ja ,protams,nenospēlēs savējo faktors. Bet nu kas mums ir uz doto brīdi,tas ir un good luck tālāk. Bet manas prognozes 1 punkts pret kazahiem un čempis beidzies. Tādā ziņā,ka pārējiem smagi zaudēsim :D

ja mēs kazahiem tikai 1pt dabūsim, tad gribi teikt, ka zaudēsim baltkrieviem?

Link to comment
Share on other sites

Jaunie noteikumi paredz, ja tu esi 1ns pret vartiem un tevi kjeksee vai traucee jadod ir Bullitis, KHL sezonaa regulari bullishi tika doti, agraak nebija tik piekasiigi noteikumi, sheit Vacietis bija reali 1vs1 bet Žoržiks paspēja uzsist pa rokām,labāk nebūtu aizticis, bet kā būtu , to kas vairs zin..Rīta spēle par palikšanu elitē pret Kazahiem :) Rītā Masala kastē pret USA sanāks Gudis kastē, pret RUS atkal Masala pret Belarus Gudis un pēdējā spēlē Masala atkal varēs Šveices sieru ēst :) Un ja pieturamies pie plāna, tad 1/4finālā Gudim būs 2trais dublis pret Kanādu :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nu tur bija tālu lidz 1v1 jo viņi abi kopā skrēja no zilās ,beigās protams manevrs ,kas izveda priekšā. Protams , mūsējais varēja pist taisni iekšā Gudijā :D Lai vai kā kaazaki jauzvar. Mūsējie būs gatavi man tā liekas , atkal nolaidīsies uz zemes pēc zaudes un ies cīņā ar svaigu galvu.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka tik traki varbūt mūsējiem neies. Te visi vinnē visus. Esmu nedaudz šokēts par fraņčiem. Tas nekas ka nav mūsu grupa. Bet Baltkrievs paņems šveici :) tie gan izskatās peļamie zēni šogad. Un kā domā kas zaudēs viņiem? Protams,ka letiņu zēni :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...