Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Visi taa cereja lai Daugava izkristu 1majaa kartaa un komanda zaudeja 1:3 serijaa un she tev atspeleja 3speles un talak jau kaa pa sliedeem visiem parbrauca paari :) MOLODJEC, Kaldera CUP vismaz kabataaa :) Jacer,ka tagad kaads vismaz uzaicinas uz lielo komandu :)

Vēlviena spēlē priekšā :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Dinamo rullleee ar Legjionariem :)

Melins-Lucenius-Vargs...

Buus japierod,bet man ir ticiba ka vinji smuki iespelesies un viss bus forshi

Nizivijs-Vargs-Melins

Sprukts-Ankipans-Karsums

Mikelis-Trotjiks-Lucenius

Bukarts-Meija-Dzerinsh

Link to comment
Share on other sites

Trotters visticamāk vairs nepārstāvēs Dinamo rindas..

Ja godīgi, tad nezinu kas tur labs nākamgad mūs sagaida no RD.. nav neviens tāds izteiks līderis komandā, jauns treneris. Būs ļoti interesanti paskatīties uz ko tad mūsējie būs spējīgi.

Link to comment
Share on other sites

Eh, šonakt hokeju nebija diži lielas jēgas gaidīt. Ātri BB sameta 4:0 un spēles liktenis jau bija zināms. Tagad jācer uz interesantu 7.spēli...

Vispār BB diezgan iespaidīga statistika mājas spēlēs priekš fināla - 8:1, 4:0, 5:2 nevar nemaz salīdzināt ar spēlēm, kas notiek pie Canucks - 0:1, 2:3 OT, 0:1

Link to comment
Share on other sites

Buus buus Luongo es jau izlasiju interviju kur teica,ka vinsh ir gatavs un viss buus kartiibaa...

bleee Troters paraxtijis ligumu ar Monreal Canadians un pamet RD :( Tas ir zhopaaa... tagad ,mums ir lieki 250k jameklee jauns papildinajums!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Es īsti neizprotu, kā ir ar tiem nhl laikiem, bet kad būs tā finālspēle, i mean pēdējā, 7.? Mans tētis teica, ka šdoein vajadzēja 3:00 būt, bet laikam viņš ir kaut ko sajaucis...

Šodien 3:00 naktī. Labi, jālaiž mazliet pagulēt pirms spēlēs.

Bostona malači... :)

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...