Jump to content
GIGN Forum

Help Plz


alexx92
 Share

Recommended Posts

kr4 atsutija jauno PC, a tur izradas nav vindovs tad nu meiginaju sameklet, atradu shito http://bithack.lv/details.php?id=37536

extrakteeju un tur bija .iso fails tad metu caur nero ieksha dvd diska un lieku jaunajaa pc a shis rada ka nav riitgs kkas (failure kkads) tad nu man pateica ka vaig tur kka savadak tad es njemu to pashu nero un kkaa dziljak tur uzraku itka .iso tad ieraxtu

a tgd neko nerāda :D un pat nevar atvert to disku :D

kr4 "boot from cd/dvd" un mirgo tas tur un ta vnk staav.

izlidzat plz ko es daru nepareizi? :D un ka man izlabot.

esmu jau izmisis nevaru nekadigi to windows uzinstelet meiginaju visadi bet nekadigi nesanak, plz palidzat veči

p.s. a un kompis - http://m79.lv/datori/single?pcgroup=1&pc=6977

Edited by alexx92
Link to comment
Share on other sites

jau meiginaju :D tas pats failure radas.

nenu vobshem esmu ierakstijis bet tas otrs pc nesaprot rada "disk boot failure, insert system disk and pres enter"

es daru ta: ieju boot menu un tur uzliku fist boot device uz cdrom tad f10 un y un enter. tad vinsh restartejas un kadas 10 sec un tad rada to failure talak par to nesmu ticis.

Edited by alexx92
Link to comment
Share on other sites

Kāds failure vel? Iemet skrīnu un aprakstu ko un kā tu dari. Tu uz dvd matricas vispār raksti to vistas setup'u?

Ja tu tiešām to vistu ierakstiji ar ''Burn Image'' palīdzību un neaiziet instalācija, tad vistas setups ir sadirsts vai vienkārši kaut kāda kaka.

Ja tu vienkārši iso failu iemeti un kā ''data dvd'' ierakstiji, tad saprotams, ka neies.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

nu novilku to failu 2,88gb http://bithack.lv/details.php?id=37536 , extrakteju, tur ,iso failja ja.

tad njemu un metu iekha dvd vinu, ar data dvd. lkm tur ari ta problema ka njemu data dvd? es neatradu nekadu "burn image" moshk man nero par vecu? :D itka kkads 7 ir

un ar to iso recorder vispar nekas nesanak

Edited by alexx92
Link to comment
Share on other sites

Ja man būtu uz šī pc nero es iemestu skrīnu.

Tam burn image jābūt rīku rindā augšā, kur ir ''File, Edit...'' atverot vienā no tiem, ir, bet tev tas burn image jāmeklē tad, kad tev ir jau atvēries logs procesā failu iemešana diskā(norādi failus, kurus vēlies ierakstīt diskā).

Link to comment
Share on other sites

psc a ko ta man darit? ierakstit diska es nevaru vislaik kkadi sudi metas ara. un dvd diski beidzas un izdest iepriekshejos nemaku.

a Xp nebutu vieglak dabut gatavu? aja piemeram tad xp uzliktu tas pc vispar diez ietu tad :D? itka tur uz visam kastem vistas simbols virsu tapec jau es to vistu prasu

Edited by alexx92
Link to comment
Share on other sites

LOL, paklau atrodi paziņās kādu zinošāku, jo izskatās, ka tu to nekad neesi darijis un diez gan liels bezcers tev stāstīt. Jā, XP arī tu vari uzinstalēt uz tā pc, tu jebkuru OS vari uz viņa uzinstalēt, tās nakļejkas ir galīgi pie kājas, tas neko nenozīmē.

Kā ierakstīt Win XP līkročiem

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nē, mani uzskati nepieļauj domu, ka elementārā līmenī kāds nezin angļū valodu, vismaz manā paziņu lokā tādu nav :D

Nu jā, tā jau ir instalācija, ko tu iedevi, bet šitas džekiņš jau nemāk ierakstīt bootable OS cd nejau uzinstalēt :muahaha:

Mans tuts gan ir vecs, bet ļoti labs, jo sīki viss parādīts.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Karoč nafig tev to vistu, ņem xp, tev mazāk rīs resursus datoram.

Novelc no trakera kādu jaunāko XP versiju(versiju nevis servisa paku), jo tajās būs iekšā jau visi boot sūdi utt.

tad vienkārši to visu, ko nokačā(ja novelc iso failā tad caur daemon tools atver to iso un izkopē visu ārā) tos visus failiņus ieraksti diskā, tad biosā uzliec, lai firts boot device ir cd-rom un aidā, instalē savu xp, paraugu kā instalēt ņem ciprusa tutu un kārtīgi lasi kad instalē, ko tu spied, lai pēc tam nav problēmas + uzreiz jau iesaku dalīt partīcijās cieto disku, jo ātrāk vai vēlāk tu to tāpat gribēsi izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...