Jump to content
GIGN Forum

Spalva


EmptyZiepes
 Share

Recommended Posts

Šim džekam vajag perm ban. Reklamēja kaut kādu serveri,viņu izmeta(nomainīja nick uz gign) no servera niger. Ar to viņam nepietika,viņš izmantojot drauga paroli(?) iegāja kā imūns admins :10cm: ar niku madball un sāka šaut visu komandu izmantojot to apstākli ka ir imūns. Īsāk sakot - cirks uz riteņiem.

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-09-06...50-de_dust2.zip

Link to comment
Share on other sites

perm tam idiotam vajag par lielo muti. kikoju viņu kādas trīs reizes, tad spalvainim bija jāsāk muti vērt vaļā (no kuras protams nekas sakarīgs ārā nenāca). sākumā centos apskaidrot cilvēku, lai viņš nāk uz forumu un risina savu šitu problēmu sadaļā, pēctam jau kikoju par izrunāšanos. līdz ar kikošanu par izrunāšanos saņēmu kiku arī no teddija puses, kurš protams ir spalvas geks un protams, čomu tak jāaizstāv, neņemot vērā viņa pārkāpumus.

Link to comment
Share on other sites

Jā, ko tik viņam nevajag?!

Normāli, es iekš GIGN spēlēju katru dienu un nejau 1 stundu vien. Mani serverī pazīst/zin ļoti daudz cilvēki un redz kā es spēlēju, zin, ka es tādu hujņu nekad nedarītu. :superlol: Tā vietā, lai normāli man pateiktu, kas man ir jāizdara kaut kāds "ūbergeks" niger ir iedomājies, ka ir baigi garš krāns... Protams, ja mans brālis, madball sēž man aiz muguras, skatās, kas notiek, nafig mani met ārā no servera, ja visi taustiņi, ko spiežu ir tikai, lai iepirktos, spēlētu, viņš man iedod savu nick+paroli.

niger ej nolaid garu un padzeries kefīru!

Link to comment
Share on other sites

Normāli, es iekš GIGN spēlēju katru dienu un nejau 1 stundu vien. Mani serverī pazīst/zin ļoti daudz cilvēki un redz kā es spēlēju, zin, ka es tādu hujņu nekad nedarītu. :superlol: Tā vietā, lai normāli man pateiktu, kas man ir jāizdara kaut kāds "ūbergeks" niger ir iedomājies, ka ir baigi garš krāns... Protams, ja mans brālis, madball sēž man aiz muguras, skatās, kas notiek, nafig mani met ārā no servera, ja visi taustiņi, ko spiežu ir tikai, lai iepirktos, spēlētu, viņš man iedod savu nick+paroli.

niger ej nolaid garu un padzeries kefīru!

Spalva, tu nafig nesaproti, ka man tev nav jāsaka, ko tev darīt, lai gan es to izdarīju pasakot, lai tu nāc te to noskaidrot, kā rezultātā tu sāki rupji izteikt savu nepatiku pret mani, ar ko arī nopelnīji kiku. un man nav tādas tiesības, lai tevi kikojot izskaidrotu par ko es to daru. būtu man xk, būtu arī norādījis, ka kikoju par reklāmu.

un par brāļu sēdēšanu aiz muguras, viņš tev arī teica, lai tu viņa vārdā nošauj mani un vēl kaut kādus 3 čaļus, vien tāpēc, ka tev nepatika tas, ka centāmies tev izskaidrot situāciju, kurā pats arī biji vainīgs. man nav jānolaiž gars, bet toties tev, nevajadzētu te tēlot jēriņu, kuru nu es esmu apbižojis. serverī tu biji krietni runīgāks un lielāks par mums "ūbergekiem".

Link to comment
Share on other sites

un par brāļu sēdēšanu aiz muguras, viņš tev arī teica, lai tu viņa vārdā nošauj mani un vēl kaut kādus 3 čaļus, vien tāpēc, ka tev nepatika tas, ka centāmies tev izskaidrot situāciju, kurā pats arī biji vainīgs. man nav jānolaiž gars, bet toties tev, nevajadzētu te tēlot jēriņu, kuru nu es esmu apbižojis. serverī tu biji krietni runīgāks un lielāks par mums "ūbergekiem".

Neticēsi, jā viņš teica, lai salaiž jums galvā svinu, jo kaut kas nebija riktīgi. Tā jau nebija pirmā reize, kad viņš man aiz muguras lasa grāmatu, žurnālu un skatās, kas notiek iekš GIGN. Protams, ka serverī biju nenormāli izbesījies par ūberadminu rīcību un sāku dirst. Izgāju ārā, pastaigājos ar Teddy, parunāju par to, kur es tādu hujņu varētu noķert, jo spēlēju tikai GIGN un tagad atkal normāli rauju tālāk. Nav nekāda brīnuman par to, ka tev nav xk, jo tu acīmredzot šīs lietas neproti kārtot...

Link to comment
Share on other sites

interesants iemesls, lai nošautu 3 savējos.

klau, tu gribi teikt to, ka es esmu vainīgs pie tā, ka tu reklamēji citu serveri, un es nemāku lietot savas tiesības, jo sodīju tevi? es neprotu lietas kārtot? man vajadzēja sākumā tev papaijāt galviņu un tikai tad sodīt?

Link to comment
Share on other sites

klau, tu gribi teikt to, ka es esmu vainīgs pie tā, ka tu reklamēji citu serveri, un es nemāku lietot savas tiesības, jo sodīju tevi? es neprotu lietas kārtot? man vajadzēja sākumā tev papaijāt galviņu un tikai tad sodīt?

Nē, es nesaku, ka tev vajadzēja paijāt galviņu vai ko tādu. tu normāli varēji pagaidīt vismaz 1 minūti, apskatīties, pagaidīt kamēr kāds mazliet gudrāks kaut ko var pateikt nevis uzreiz pirms esmu ienācis serverī kaut ko uzrakstījis jau dot kick.

arī nesaku, ka nemāki lietot, bet tev nav xk, jo acīmredzot to neprastu pareizi pielietot, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Spalvai taa reklama netisham metaas! Nebija apzinati! Spalva ir normals kickers un shajaa gadijumaa izskatijaas ka vakar bija zem kaifa :D Bet taa jau viss ir baigi forshi :) ACTION tak arii vajag :) Un savejos 3noshaut taa ir normala lieta gignaa :D Par tadiem prikoliem medz banu noraut! Taa kaa shajaa gadijumaa Spalva ir vainigs :D Bet vinsh noteikti bija zem kaifa,kam negadaas :D Laikam bushu niger pusee,lai gana man patik spalvas ziida mikstie mati :*

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses pareizi darija nigers, es arī būtu tā darijis, bet ir viens "BET" parcik zinu Spalvu dzīve, jo dzīvo kaimiņos... zināju ka nespamo viņš tīšām, tobiš.. viņam pietiek prāta lai ar tādām glupībām nenodarbotos.. un cik es zinu.. viņš ļevos serveros nespēlē, tikai gignā. nigers dabūja kicku tikai tādēļ ka vaidzēja noskaidrot kas par hujņu.. cik beigās sapratu.. kāds labvēlis bija nobinodijis šim mouse1 say blablabla..?

p.s. cik dzirdēju emptys tur nepatēmu tur bija, jo nigers skrēja šim apkārt un spalva bletēja nigeram.. cik aims laikam bijis sūdīgs.. 3 reizes? :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Normāli, es iekš GIGN spēlēju katru dienu un nejau 1 stundu vien. Mani serverī pazīst/zin ļoti daudz cilvēki un redz kā es spēlēju, zin, ka es tādu hujņu nekad nedarītu. :superlol: Tā vietā, lai normāli man pateiktu, kas man ir jāizdara kaut kāds "ūbergeks" niger ir iedomājies, ka ir baigi garš krāns... Protams, ja mans brālis, madball sēž man aiz muguras, skatās, kas notiek, nafig mani met ārā no servera, ja visi taustiņi, ko spiežu ir tikai, lai iepirktos, spēlētu, viņš man iedod savu nick+paroli.

niger ej nolaid garu un padzeries kefīru!

braalis , maate vai tante ! cik es saprotu , tad ar nick + paroli var tikai un vieniigi darboties owners ! kljuudijies jau tad kad pateici , ka speelee ar citu niku un paroli , es tev iesaku kluseet , mosh pateiksi veel kko, ko nevajag

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...