Jump to content
GIGN Forum

Ip Liste


DominiX
 Share

Recommended Posts

Tātad neatradu vietu ieteikumiem un postoju šeit. Problēma sekojoša - kā jau visi zin CSDM serveris ir diezgan populārs un kā nu kādam hakerim tur neieiet un nepaārdīties. Eju chat.118.lv rakstu 2 vainīgos - paiet 10, paiet 20 minūtes, paiet mape - čīteri skraida. Forumā tos nosūdzēt nevar, jo ponta bez vainīgā IP nav. Tātad būtu labi, ja kkas līdzīgs listei, kuru ar kādu komandu ( piem amx_list, xlist or smthn' like that ) varētu izmesties liste ar vainīgā niku, IP ( super būtu arī ID ), kā arī varētu pievienot kādu subforumiņu vai sadaļiņu, kur tos čīterus uzreiz arī reportēt, protams sākumā izveidojot kaut kādas normas, kā pareizi reportēt neģēli.

P.S. būtu arī ideāli, ja zem CS foruma būtu kāda iedaļiņa ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Nekāds jaunais ieteikums, te jau sen tas ir ieteikts tikai atbildes un jaunumu šajā sakarā nav un izskatās, ka nebūs, bet nu es vienkārši spamoju visiem adminiem pēc kārtas ircā, kāds jau parasti ienāk. Viens no variantiem ir aiziet uz pubu un pasaukt LAVRX, ja viņš ir online, atsaucīgs admins un atnāks nobanos. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Un pie reizes šeit arī varētu piemest kādu ieteikumu CSDM serverim:

1) Lūdzams noņemt botganus, tb automātiskos snaiperus.

2) Lūdzams noņemt tevis un tev nodarītos dmg, jo ar 640x480 ir vienkārši nereāli tam kaut ko redzēt cauri.

3) Vismaz reizīti dienā uzmest HS modi, baigi atfiltrē mazos pokemonus un žurkulēnus.

4) Palabot to CampMeter, jo piedzimstu reāli ar 60% un pēc sekundes ieroču izvēlei jau mani slapo - es nomirstu un CampMeters nepazūd, tb atkal 60%

Link to comment
Share on other sites

1) Lūdzams noņemt botganus, tb automātiskos snaiperus.

4) Palabot to CampMeter, jo piedzimstu reāli ar 60% un pēc sekundes ieroču izvēlei jau mani slapo - es nomirstu un CampMeters nepazūd, tb atkal 60%

1) Par to te ir runāts, nost viņus neņems, sīkāk par to pameklē forumā kas un kapēc.

2) Ar campmeter viss ir ok, iesaki izskaust žurkulēnus, bet pats par campmeter sūdzies :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...