Jump to content
GIGN Forum

Mātesplate Un Arī Videokarte


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Es gribu iebāzt savā PC iekšā jaunu videokarti, bet nezinu vai mana mātespalte atbalsta citas videokartes, tāpēc griežos pie jums!

Manas mātesplates nosaukums ir

Sistēmas plates nosaukums    Abit IP35-E  (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Un es gribu pajautāt, vai manai mātespaltei ir iespējams iespraust kādu no 8800 videokartes sērijām un arī ja var tad no 9600 sērijām!!!

Ja tomēr mani nesaprotat - sameklējat mani gign # irc.lv vai te PM, gan jau arī der šajā topikā!

Link to comment
Share on other sites

Paldies dievam :)

Bet tagad ir cita problзma, palоdzat izvзlзties - Kritiнi! Kuras ir vislabвkвs(es atkвrtoju, VISLABВKВS) no 8800 - 9600 sзrijвm.

Gan jau ir lвbвkв 8800 Ultra, bet kas nвk Hronolфмiskв secоbв pзc 8800Ultras.

Un iesvieюat VK nosaukumu + latvijas veikalu kur avr nopirkt(i-neta) - bet pazоstamu, savвdвk - hujviт88 kвdв veikalв nopirkрu pa 400Ls kaut kвdu FAKE!

ULTRA EDIT : A tie PCI nozоmз cik vk varu sparst iekрв, tвtad 3, bet tu ir kaur kвdu x16 un x1! Ko pie veilna tie nozоmз!

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Nejauc PCI un PCI-Express. PCI var spraust skaņas kartes, tīkla kartes un tml. adapterus. PCI-E 16x ir video kartes - tātad vienu. Kuras ir labākas, dodies meklēt uz tomshardware.com

Sameklē tur benchmarkus.

Link to comment
Share on other sites

n0r3k, min0rity ir taisnība or not, vnk gribās jaudīgāku par manu 8600 GTS!!!

It kā tajā tomshardware.com ir 2007 gada fičas, bet ne 2008, es eju čekot..

ā, min0, liels monis ir 21"????

Uzsērčoju arzemju ineta veikalā 8800 Ultra, tāda cena patiešām avr būt, mani neappisīs, apskatieties vai tur visi mhhzz, herci ir kā vajag!!! Paldies!

Te ir 8800Ultra, tikai pa 100Ls

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Vēlu veiksmi atrast 8800Ultra tik lēti kā tur. Latvijā, pat ne XFX, 8800 Ultra būs apmēram 250-300ls, kas NAV tā vērts.

Zini, es pat ņemtu 1gb versiju, tur tā cenas atšķirība nav nekāda.

Gandrīz nekā, dod tiešus piemērus - pateikšu.

Link to comment
Share on other sites

Kura (pieņemsim, tās ir firmas) no firmām(Asus, gyga byte) ir viss labākā un populārākā! Nu tad palīdzat ņemt lab VK - izņemot 8800Ultra un labāku par 8600GTS!!!

Es vnk gribu Crysis uz nedaudz augtsākām grafikām paspēlēt, kā arī Far Cry un GTA 4! Nu tad iesakām!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu tev taču saka jau, Radeon 4800 sērijas kartes ir šobrīd visideālākais variants.

4850 - 100 ls.

4870 - 170 ls.

4870x2 - 315 ls.

Viss atkarīgs no trava maciņa. :)

4850 > 8800

4870x2 > All.

Link to comment
Share on other sites

Uz doto brīdi silti iesaku ņemt kādu no Radeoniem. Skatos, ka Minority's tevi jau apgaismojis par konkrētajiem modeļiem, tagad tik atliek izvēlēties, kuru tev maciņš atļauj.

EDIT: Aizmirsu piebilst, ir arī svarīgi kāds ir tava PC baroklis un CPU. Nav jau jēgas pirkt attiecīgu videokarti, ja PC to nespēj pavilkt.

Edited by meidinsh
Link to comment
Share on other sites

Ar 700W tev vajadzētu pietikt. Vajadzētu.

Radeon bija riktīgi bug'ains agrāk, jā, bet 4800 sērijas kartes pamatīgi ieliek jaunajai GF 200 GTX sērijai, kas ir gan DAUDZ lētāka, gan labāka, tā kā nemīz. :)

Un nevaru tikt tagad mIRC, rīt vakarā būšu tik.

edit : bļe, grādi sit pa galvu, es biju domājis, ka 200 gtx ir daudz dārgāka, nevis lētāka, gan sūdīgāka, bļeģ, nevar parakstīt.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...