Jump to content
GIGN Forum

Vai Kartejais Gejs?


ojaars
 Share

Recommended Posts

nu ja. Mees pamatskolnieki uzreiz guustam respektu no pieaugushajiem kas dzer alu, jo tas ir forshi un mees alu dzert veel nevaram confused.gif

nu taa tas iisti nebija jaasaprot, uznaca iedvesma - biggrin.gif

Kaa teikt 1a meitene gribeeja redzeet jautro topicu par manu brachu, tad nu paraadiiju un arii iepirdu nedaudz smile.gif

P.S. SRY par pareizraxtiibas kljuudaam, shon ir ljooti gruuti paraxtii biggrin.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kas juus visi esat galiigi stulbi, ko juus visi nomelnojat pinkuliiti, kaapeec jums liekas, ka milsh niks un smukinsh, smukinsh avatars noziimee, ka vinsh ir gejs? Vinsh vienkarshi ir juutiigs, paarprasts zeens. Man arii avataraa ir engeliitis smile.gif

mosh es arii esmu gejs?

Pinkij - nenem vinus galvaa un nevajag teelot nekaadu kruto, paliec tikpat forshinsh un miljsh cik tu esi.

engelja bucinas visiem (kas nav stulbi)

Link to comment
Share on other sites

0515.. kapeec tu vislaik kaa neizlogojies no pinkija, apliec sevi ??

mans viedoklis - tu sevi apdirs sevi [vai arii kaa tu to domaa] meegjini paraadiit to ka tev ir speeja pasmieties par sevi? nu nezinu vai tas ir baigi vajadziigs

2) vismaz man tas liekas stulbi...

p.s. destroyer smiliez.de_29.gif

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

kas juus visi esat galiigi stulbi, ko juus visi nomelnojat pinkuliiti, kaapeec jums liekas, ka milsh niks un smukinsh, smukinsh avatars noziimee, ka vinsh ir gejs? Vinsh vienkarshi ir juutiigs, paarprasts zeens.

beidzot kaads ir saprotosh pret pinky!! smile.gif patiesiibaa taads kaa tu vinu aprakxtiiji vinsh ir dziivee 18.gifsmiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaa teikt 1a meitene gribeeja redzeet jautro topicu par manu brachu, tad nu paraadiiju un arii iepirdu nedaudz  smile.gif

lol reno kas tev lika doomaat ka vinsh apliek sevi? hmm ble es nesaprotu nah vinsh nav db?

......

P.S ko tu domaa ar "destroyer smiliez.de_29.gif "?

P.P.S juri vinsh nav paarprasts vinsh ir saprasts no nepareizas puses

Edited by De$Tr0yeR
Link to comment
Share on other sites

Uzminiet nu kursh urla neizlogojaas ????

NU traki ar mani - traki smile.gifsmiliez.de_2469.gif

destroyer veelreiz tev smiliez.de_265.gif , bet ja tu buutu gudraaks un palasiitu naakamo vinja poustu, ko es noqoutoju [lai tev vieglaak], tad varbuut tev acis atveertos, un jaa palasi arii paaris lapas iepriewksh kur vinjsh saka, ka nav izlogojies un pasaka kaut ko stiliigu par sevi smiliez.de_2538.gif

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2477.gif  vins neko par sevi nedirsh, vins vnk pasaka ka nav izlogojies. taas piebildes ir tikai prikols...  blink.gif

nee, muljkjiibas. Kaads prikols? vinjam noteikti ir personiigaas dabas probleemas (dotajaa gadiijumaa mazveertiibas kompleksi), par kuriem vinsh neapzinaati liek maniit rakstot sevis noniecinoshus izteikumus. Tas viss ir nopietni... gluzhi kaa shis topiks.

Link to comment
Share on other sites

man patiik ka tu shobriid te taa veesi ironizee par topika nopietnumu, kameer pats visa topika garumaa agresiivi aizstaavi savu orientaaciju taa it kaa shis peec taviem vaardiem "nopietnais" topiks to speetu apdraudeet

good on ya blinky

Link to comment
Share on other sites

BLjin, laikam jums visiem buus taisniiba, man ir probleemas ar pashnoteikshanos un es iexh seviim nodirshu sevi un citus njergas, jo saprotiet arii mani - nav tak viegli babuunam miileet viedo puuci, ja shii puuuce ir vieniigaa mezhaa, kas paziist burtus blink.gif

Un man kaa eetikologam uz to visu noskatiities ir diezgan gruuti...

Tachu to var mainiit ar paaris devaam ALUS [izceelu prieksh mazajiem njergaam, lai var pasiekaloties, kaa te dazhi jautrulji izdomaaja], piemeeram, kaadiem 4 litriem, lai ir bikinj nestabilitaate un tad tik pie PC klaat un ienjirgt sheit par unikaalpostoshanas [maacos no ojaara un vaardus izdomaaju pac] maaxlu no DB u.c. mezha zveeru puses.

P.S. kaads man nevar paliidzeet atrast motorzaagji "Druzhba", 6 gadus shkjuunii staaveeja un tad maitas bomzhaki izdomaaja, ka baigi izdeviigi buutu taadu kaut kur pa leeto nogruust un izpizdgjiija no skjuunja, luudzu paliidziet, a to tagad no kaiminju trakaa maxha nevaru atkauties, patstaaviigi tiku iekaustiic [jaa, jaa arii Pinky'am tiek, nabadzinjsh] ar slapju dvieli pa muguru un citaam gjenetaalijaam.

P.P.S. iepatikaas post scriptum'ot

P.P.P.S. eeeu toch labais...

P.P.P.P.S. god damn - tikko kaiminju Zoja, kas kandzhu tirgo paargeerbaas, vot kas pa skatu bija - jeeeee - uz 1 pupa apgulies, ar 2u apsedzies - nji zhenshina a mechta nesbivshajas !!!

Diez vinja piekristu manam preciibu aicinaajumam ????

P.P.P.P.P.S. P.S. un bezteema rulzz - es jau tik no jums maacos

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...