Jump to content
GIGN Forum

Buyzone


Birzix
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Man ir neliela neskaidrība par iepirkšanās laukumu.

Tātad tā.. Pamācībā ir teikt, ka jāuztaisa abam komandām tas kubiks un tur rodas jautājums: Vai šajā kubikā cilvēciņš neiesprūdīs un vai varēs iziet tam kubikam cauri?

Link to comment
Share on other sites

Takā es pagaidām protu uztaisīt tikai tukšu telpu, tad man no tevis teiktā ir melna bilde.....

Kā var uztaisīt to brush. Pasakiet lūdzu skaidri un gaiši pa latviskam :D Iespējams, esmu jau lietojis to brush, bet nevaru jau visu ātrumā piefiksēt.

Un un un man ir vēl viens jautājums, kā var uztaisīt sienas, lai, piemēram, viņā būtu maza ejiņa pa kuru var pārvietoties tikai tupus, un, piemēram, kā lai uztaisa dobumu sienā, kurā varētu ielīst.

Es domāju paprovēt uztaisīt karti, kura derētu zombie modam.

Link to comment
Share on other sites

:P

K34up, pasaki kāda atšķirība vai iepirkšanās laukums ir ar aatriger vai vienkārši kādas sienas tekstūru.

tapēc ka func buyzone ir brush veida entity un taisot brush veida entity parasti lieto aaatriger lai to neredzētu.

Es nezinu neesmu meģinājis ar parastām sienu tekstūrām, bet visticamāk būtu redzams buyzone.

Link to comment
Share on other sites

Orly? AAATRIGGER ir parasta tekstuura, kas vienkarshi mapperiem ljauj atshkjirt entijijus no parastajiem brushiem. Cik es atceros, esmu meegjianajis ar citaam tekstuuram, man liekas, ka bija taads pats effekts.. es par to esmu 95% parliecinaats..

Link to comment
Share on other sites

Neko nesapratu.

Man ir vēl jautājumi:

*Kā var uztaisiīt debesis?(Lūdzu paskaidrojiet kārtīgi! Jums jau viegli teikt, jo visu saprotiet, tādiem kā man no jūsu teiktā ir melna bilde!!!)

*Piemēram, kā var uztaisīt visāda lieluma kastes, lai pa viņām varētu uzkāpt kā pa piramīdu?

Link to comment
Share on other sites

parasti izmēri zināšanai :

1)player ir 73 unitus jeb pikseļus augsts

2)pietupies player ir 37 unitus augsts

3)player ir 33 unitus plats

4)player var uzlekt uz 43 unitu augstas kastes (pa šo es šaubos) un ar duckjump uz vēlaugstākas.

Pa šiem mērijumiem pameklē fpsbanana tur ir tutoriālis pa šo tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...