Jump to content
GIGN Forum

Uzminiet Kas Ir Atpakal?


BurtoN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nee, man vajadzēja šito postu.. :superlol: :superlol:

bija GALDA HOKEJA GRANDS

p.s. tādu krievu, kas dirš virsū mircā, tjipo pa galvu dos, apdirš muteri un viss parējais.. Tie cilvēki ir padirsuši dzīvi, viss kas viņiem ir , ir treniņtērps un kompis.

vienmēr mana atbilde ir: GET A LIFE!

nahuj shitos, kas tik vien kaa: Nahuj paebalu? pidar, vot eto tvoj matj. DAVAJ, GDE ZHIVJOSH? etc. vienkārši ignorēt un dzīve būs mierīga..

galvenais csā ir chill, kad tu spēlē cw, nevis dirsties ar tādiem āmuriem..

Link to comment
Share on other sites

Protams, ja Tu esi būda, (2.00 M, 120 KG), savādāk, tas ir tas pats, kas iet pa ielu pretī urļiku baram , jo ja tu sarunāsi ar viņiem rubaku, tu iesi pret baru virsū.

protams ir tādi, kas nāks vieni, bet ko Tu vari zināt.. CS ir spēle, tā nav realitāte

Link to comment
Share on other sites

dēļ foruma topikiem,postiem bet šis vienkārši unikāls esmu dzirdējis par šo tm psyched pats pret viņiem arī spēlējis esu bet nu raprock normāli uzrakstijis kaut vai te nav par ko smieties un pateici pateisību bet šis mani uzjautrināja

''tev ir psyched aiz muguras'' :group:

hmm pats domāju braukt uz eliku tajā dienā gribētu pastīties kas un kā tur būs :>

Vai tad kāds jebkad to ir darījis? :lohs:

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

BurtoN, Tu esi tups! Tas taa, ja kaads jau uz to Tev sheit nav noraadijis..

Neiedziljinaashos juusu intimajaa sarunaa, tapeec nespriediishu par to, cik un kursh ir pelnijis, bet skaidrs ir tas, ka daudz maziem pipljukiem ar lielaam muteem patiik runaat, runaat un runaat.. cerot izbraukt ar to, ka "es tak esmu siiks noobs, mani nedriikst aiztikt :( "

varbuut dereetu kaadreiz padomaat, kur ir to konfilktu sakne un mazliet pakontroleet to, kas naak no mutes aaraa un, tad arii shaadu probleemu buutu mazaak, kad jaanaak un jaasauc paliigi! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Fakts ir tāds kad visi aiz PC jūtas krutāki un ļoti droši, bet kad sanāk dzīvē satikt, kam Tu esi kko nelāgu pateicis ir mērcīte biksiņās.. Zinu kad Burtons pats pubā kādreiz provocē un ne tikai viņš vien..

EDIT: lol, vēl atceros, kkad pavisam sen, kad alvis @ kso izbanoja rename, kā vinš dirsa Alvim virsū..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...