Jump to content
GIGN Forum

amx mod


LaNCe
 Share

Recommended Posts

Nu ta sveiki!!! Man ir jums tads lugums dabut admin tiesibas uz gign serevra! Butu labi ja butu iespeja pielietot sadas lietas [arr slay slap kick map]

Lainpratiga veida tiesibas nepielietsu !!!!

Meginasu vinas izmantit labos nolukos!!!

Varat doot man parbaudes laiku!!!

Ceru uz jusu atsauksimi !!!

plizz bez flood!!!

Konkretas lietas rakstat !!!!!

Link to comment
Share on other sites

From: edgars egle <[email protected]>

To: "[email protected]" <[email protected]>

Sveiks worm te tevi trauce LaNCe!!! mna tev ir loti liels lugums iedod plizz admin tiesibas !!! Ja gadijuma kas uzreiz varesi nemt nost plizz!! busu tev loti pateicigs !! Ja kas es speleju uz nika Pezvestite !! gfaidu atbildi !!!!

http://www.gign.lv/forum/index.php?act=ST&f=4&t=298

"Gadijumi iz dziives kuri PILNIGI NOTEIKTI nedabus tiesibas:

...

6. Puisis kursh suuta man emailus"

Link to comment
Share on other sites

Visiem nav jazin musu savstarpejas problemas !!!

Lai viss paliek ta ka ir !!!]

Seit jau itka ir runa par admin tiesibam nevis par savtarpejam probelmam !!! blink.gif

Ir runa netikai par tiesiibaa, bet par vispaareju cilveeku, jo no taa arii atspoguljosies tas kaa tiesiibas tiks lietotas, tu jebkuraa gadiijumaa dabuusi banu kaa es tevi tur ieraudziishu, jo nejau taapatvien tu tikki atskaitiits no [Ex-Scalpo], pirms taisi "suudus" padomaa kaa tas veelaak var tev atspeleeties

btw sveiciens no arta rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

1-kart

man jau zaebalo po nature visi shitie tiesiibu requesti

2-kart

es jau ieprieksh esmu bridinajis lai man privaati neko neprasa, parsvaraa tas noved tikai pie taa, ka man samaitajas iespaids par cilveku

3-kart

neredzu nekadu iemeslu lai dotu arr, slap un map

4-kart

shadas tiesibas uzliek pienakumus... lielaka dalja, kuri ir shadas tiesibas dabujushi, pilnigi vai daljeji ir ignorejushi to ko es saku (kaut vai njemsim veraa to reizi kad es prasiju samaxat 3,5ls no adminiem, bet kad es redzeju ka admini nespees savakties, tad arii no vote-adminiem prasiiju... izradijaas ka tie arii maukulji visi ir)

moraale - kamer es nebushu parliecinats par cilveka garigaam un intelektualam spejaam, tiesibas nebuus... lielakas ko varu piedavat dotaja mirklii - vote.

apelacijas netiek pienjemtas

paldies

Link to comment
Share on other sites

ak jaa, veel gribeju informeet kaa notiek tiesibu pieskirshana, tb ko es njemu veeraa:

1-kart un galvenokaart es njemu veraa komandas intereses (ja kads iebilst pret tiesibam, tad tiesibas netiek pieskirtas, ja kads saka ka vajag dot, tad es dodu)

2-kart es njemu veraa pazistamu cilveku viedokljus

3-kart, ja nevaru izlemt peec cilveku teiktaa, njemu veraa savu viedokli kursh parasti ir noraidosh (sorri, taads nu es esmu tongue.gif)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...