Jump to content
GIGN Forum

Orkaans


Guest darek
 Share

Recommended Posts

taaks man tieshi orkaana dienaa sanaaca safocheet paris bildes ,zheel bet iipashi kruti skati nav ,jo uz laabaakajaam bildeem baterijas noseedaas sad.gif bet nu paaris bildes varu ielikt....

P.S

man teiksim nets paraadiijaas tikai shodien no riita ,un elektriiba ~ vakar nakt 3jos, bet vienalga es gandriiz nojudzos 3,5 dienaktis bez elektriibu ,psc neko citu nedariit kaa tikai dzert un speeleet zoli....

un galveinais ,kad atkal sola shonakt ap vieniem ....es vairaak neiztureeshu bez elektriibas ,kaa juus?

varbuut shajaa topickaa ,vareetu salikt bildes(kam ir) ar orkaana postiijumiem...

Link to comment
Share on other sites

teiksim ja talsos ir kaadi ~ 7 parki tad katraa ir nogaasti apm. 15-20 koki ....zheel ,ka baterijas fochikam noseedaas un uzlaadeet jau ar nevareeja ,jo elektribaas taksh nebija untad kad elektriiba paraadiijaas viss jau bija novaaksts sad.gif

aa bija veelviens labs skats uz Kr.Valdemaar ielas kaadi 7 elektribas stabi smuki pa rindinju sakritushi ^_- smuks skats.....

aha ,anfiss tas ,ka tu taa domaa ,tas nenoziimee ,ka taa arii ir!!!(domaats par tiem laukiem)

aa ,starp citu videneem laikam ir jaaiet skolaa ,pamatskolaam nav (laikam) vakar skolai ar nav (i think so)

bet ,lai nu kaa es jau Talsos nemaacos ,es maacos Ventspilii ,bet mana skola ir apludinaata ,taaka man shonedeelj nav jaabuut Ventspilii ,bet gribeeju buut veetras vakaros ,gribeejos ljoti redzeet smuko juuru ,droshivien skats ....mmmm

Bet nu ceru ,ka shonakt atkal veetra neebus ^_-

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...