Jump to content
GIGN Forum

Pokers


DeSaa
 Share

Recommended Posts

Takš pārsvarā visos onlina pokeros ir "spēļu" nauda. www.titanpoker.com, www.pokerroom.com, www.pokerstars.com un daudzi citi. Iesaku tev titānu, jo tur dienā notiek 3 iesācēju freerolli, tas nozīmē, ka piedalies turnīrā par velti un pirmajām 50 vietām ir naudas balvas, protams, nav viņas diezko lielas, bet nu...

Pēc mūsu laika reģistrācija sākas:

13:00, 50 $ freeroll

18:50, 100 $ freerolls

01:20, 50 $ freerolls

Link to comment
Share on other sites

Pēc mūsu laika reģistrācija sākas:

13:00, 50 $ freeroll

18:50, 100 $ freerolls

01:20, 50 $ freerolls

Tik populāros pokeros kā titan un visos tamlīdzīgajos freerooli sūkā dirsu. Daudz labāk tad spelēt t6poker.com, vai pokerium.com, kur freerooli ir ik peec 2 h. Un ap 20:00 pokeriumaa ir 500 EUR freerools, un t6 pokeraa 21:00 ir 300 freerools. Pa freerooliem sakrapaļī 0.40 EUR, un ej mauc pie galda 0,01/0,02, viss notiek. :)

A jā, un t6 pokers pieder nevienam citam kā Tony G. :)

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Tnx visiem

darek pameginashu titanpoker.

EDIT:nu ar titanpoker nekas nesanaca stulbasi nods rada ka ir kkads viruss.

Edit:kursh labaks t6poker.com, vai pokerium.com?

Edited by DeSaa
Link to comment
Share on other sites

DeSaa, un ja izdomā veikt pirmo depozītu, spied uz onlaina supportu, vīņi tev piedāvās diezgan labus bonusu, sākot jau ar bonus naudu un beidzot ar vairākiem turnīriem. Pat nevajag daudz, pietiek ar vienu piecīti :)

Tavs paštaisnums tev dzīvē atspēlēsies.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti reti spēlēju iekš simbapoker.com, bet tur freerolli ir tikai kaut kur no rīta un naktī.

Un kas par sviestu, ka mani iekš t6poker.com nepieņem turnīrā? Visi tik regojas, a man rāda, ka reģistrēšanas esot bijusi neveiksmīga. wtf?

EMAILS jāaprstiprina, ja tu devi inboxu, tad skaties pie spama, vislabāk vispār imantot yahoo mailu vai hotmailu. Tony G ir pokera grands.

TONY G

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

a man ir vel 1 jautajums.

es ta nesu nemaz spelejis ieprieshu neta pokeru un nezinu neko par free rool.

ka isti ir ja es piem T6pokera nospeleju visus free chips ka es varbu dabut veel?

un kas isti ir tas free rool? man kkur ipashi jaspele vai man vnk iedos kaa? cikos? :P

EDIT: Ui luudzu piedodiet par dubult postu.

man vnk rada visu 2 lapas visus postus es neredzeju ka jau biju rastijis un jau aizmirsu ka biju postojis tiko.

Sry pirma un pedeja reize. vismaz labi ka spam sadalaa :P

Edited by DeSaa
Link to comment
Share on other sites

es ta nesu nemaz spelejis ieprieshu neta pokeru un nezinu neko par free rool.

ka isti ir ja es piem T6pokera nospeleju visus free chips ka es varbu dabut veel?

un kas isti ir tas free rool? man kkur ipashi jaspele vai man vnk iedos kaa? cikos? :P

EDIT: Ui luudzu piedodiet par dubult postu.

man vnk rada visu 2 lapas visus postus es neredzeju ka jau biju rastijis un jau aizmirsu ka biju postojis tiko.

Sry pirma un pedeja reize. vismaz labi ka spam sadalaa :P

spēļu čipus tev iedod katru dienu, 1k. Freerooli ir turnīri, kuros tu vari reģistrēties bez maksas, bet vari arī vinēt naudu. Kad ieej pokeraa, uzspied uz Tournaments, un zem tiem ir veel visādas opcijas, paņem Buy-in un atķeksē free.

Link to comment
Share on other sites

BETWAY & BWIN

Labākās adreses kur var pokerā dabūt $

Man ir tā: spēlēju freeroll, dabonu $, uzreiz viss uz totalizatora uz combo likmēm :khehehe:

Ticat man, citreiz man gribas aizbraukt pie dažām komandām un apšaut viņus visus, jo padirsti ir kādi 5 - 10 Ls XD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...