Jump to content
GIGN Forum

Liela Liela Problema


rembo828
 Share

Recommended Posts

Esmu dzirdejis par gign.lv clan ka vini baigie C klases playeri gribeju pameginat cw 5x5 bet nekur nevar atrast tadu vietu foruma kur var izaicinat so clan :unsure:

tapec nolemu uzraxtit seit

mans ta teikt clan ir loti pieredzejis diemzel nespelejam cs.gign.lv tape nebusiet dzirdejusi *aDk*

Nu karo4 ja kads no gign clan mani seit dzird aitbildiet gaidisu ar nepacietibu :whistling:

mans skype niks rembo311 online esmu praktiski visu dienu ja izlemjat ka gribat pret mums cw tad raxtat

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

tapec nolemu uzraxtit seit

mans ta teikt clan ir loti pieredzejis diemzel nespelejam cs.gign.lv tape nebusiet dzirdejusi *aDk*

Nu karo4 ja kads no gign clan mani seit dzird aitbildiet gaidisu ar nepacietibu :whistling:

mans skype niks rembo311 online esmu praktiski visu dienu ja izlemjat ka gribat pret mums cw tad raxtat

Dro6 vien jau bus dzirdejusi par musu klanu jo te jau visi pasvara izplapajas visa latvija par katru kalnu :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tā jau visi saka, ka baigie pro lai krānu pagarinātu, davai es aiziešu savākšu mixu un skatīsimies kas nu būs! Kā tur jūsu klans saucās? *-^AdK*#--- Vnk besī šitādi PUB'ā viens pasaka vārdu cw tam uzreiz vaig klanu un nu tagad būs baigais skillaru klans! GL...

Edited by got2b
Link to comment
Share on other sites

:blelohs: to4na daunis tu esi :slap:

Butu laba spele un labs demo :D ja mes speletu es garanteju ka mans team paradis klasi un tad jau redzes

kas notiks pec tam jo tgat es skatos ka visi doma ka mes galigakie ubernubi

pec cw noteikti kads jau domatu ka mes esam labs clan :D

Link to comment
Share on other sites

blja kurs nugis izkemo musu klanu vins tad uzprasas uz karu :@ UN TAD REDZES KADU KLASI MES PARADISIM VINIEM PECTAM VARESIET TIK PINNAT KA MAZI BERNULI :dddd

Edited by HellFire
Link to comment
Share on other sites

Es domaaju iespeejamiiba, ka [GIGN] speeles pret jums cw ir vienliidziiga 0! Un tas cik juusu clans ir speeciigs tu nepieraadiisi sheit umnjichijot, piedalies turniiros un tad jau zinaas juusu klanu, nebuus lieki jataisa shaadi topiki lai sevi kaut vai mazliet pieraadiitu!

Link to comment
Share on other sites

ja gign piekristu katram šādam smieklīgam izaicinājumam tad viņiem nekas cits neatliktu kā sēdēt pie PC 24h dienaktī un tad vēl ar to nepietiktu! vnk veidotos rindas pāris mēnešu garumā :superlol: ar pieteikumiem

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...