Jump to content
GIGN Forum

Kreisā Roka Nerulē ;[


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Nu tad tā šodien no paša rīta jau gibēju pajautāt un skatos jau ir topiks par pelēm bet man uz sirds ir kas cits tātad:

Cik ziniet lielākā daļa geimeru peles ir nevis taisnas kā visas bet ar tādu ieplaku speciāli prieks lielā pirksta nu vot un tas ir domāts labročiem,

mana problēma, es esmu kreilis un tā peles vienreiz nopirku un pietika paspelēt vsp neravērju ;[ Tātad man jautājums vai kāds zin kur rīgā var nopirkt peles lai ir ieplaka uz otru malu priekš kreiliem JA VISPĀR TĀTAD PASTĀV skatos jau 5veikalu i-neta visu ir tikai labročiem

Kreiļiem šī pasaule nav domāta? :crying:

Link to comment
Share on other sites

Lachesis ir riktīgi kruta. Tie 40k DPS vēl tā, nav reāli tik daudz nemaz vajadzīgs, kā viņš pats teica ( :lol: ), bet firmware/software tai pelei ir nenormāli labs.

Pats iztieku ar Deathadder, kurš šobrīd mani pilnībā apmierina, bet nākotnē noteikti skatīšos uz Lachesis, kad būs naudiņa, jo tagad nav. :(

EDIT : un tie review, no tā čaļa/firmas ir baigi labie. Daudzām lietām viņiem ir. :)

EDIT 2: bļe, LOL @ "Why would you do that to me? Im your cat ... :(" :lol:

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Varētu iedomāties situāciju kā tu spēlētu ar kreiso roku un pie labās rokas tev būtu tastatūra lol. minority, a kapēc, piemēram, es ar savu ednet 1600 dpi lāzerpeli, kura, starpcitu, ir domāta priekš microsoft office, varu mierīgi nošaut tādus spēlētājus, kuri izmanto ūber geimeru peles un salikt pa nullēm? Piemēram lanā 1vs1 vs Prusha rezultāts 16:5, kuram bija razer deathadder un kaut kāds spīdīgs paliknis. Vai tad viss ir atkarīgs no tavas peles? Tad ja es nopirkšu lachesis vai kaut ko tamlīdzīgu, mans skills palielināsies tik ļoti, ka būšu labāks par spawnu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...