Jump to content
GIGN Forum

Power Saving Mod


mexico
 Share

Recommended Posts

Varbuut kaadam ir taada lieta reiz bijusi un varbuut kaads to maak atsleegt. Kr4 situaacija, biezji kad eju speelee counter strike, man monitors itkaa uz briidi atsleedzas un paraadaas uzraksts power saving mod, pagaidu mazliet un tad ierubaas atpakalj, labi tas itkaa netraucee, bet tgd speeleejot dmc4, kad mainaas filminja tad arii notiek tas pats tikai shoreiz neatgriezeniski un naakas restarteet pc..vai arii ja vnk neko nedaru un gaidu tad kompis pats restarteejas..

Izmeegjinaaju arii ieteikumus -samazinaaju speelei izskirtspeeju liidz min, bet kaa jau zinaaju tas neko nemainiis..taapat kaa ieprieksh uzkaraas.

Taatad varbuut ir kaads gudraaks kas var paliidzeet? Savaadaak saak likties ka shaada mistika gadaas tikai man.

p.s pameginaju ari piesleegt citu vecaaku 17" monitoru un tieshi tas pats notiek, monitors atsleedzas un uzkaraas pc.

Link to comment
Share on other sites

par to kompi vareet taa buut, bet kaa to noveerst? :/ par kreku nee jo visiem citiem iet, un man taa arii notiek cs`am, vieniigi kad eju csaa tad vinjsh neuzkaraas vnk atsleedz moni uz paaris sec un tad atkal aiziet viss normaali..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...