Jump to content
GIGN Forum

Ikariam


cntrL
 Share

Recommended Posts

Un pieaugums krītas ik reizi kad pienāk jauns iedzīvotājs klāt.

Piem tev tagad pieaugums 3 stundā, līdz ar to arī apmierinātība krītas par 3 stundā, un līdz ar to samazinās pieaugums.

p.s. tenkjuu bullet

nē es domāju ka pats pieaugums stundā visu laiku krītas to var mainīt ?

Edited by Mincuhx
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jo tālāk jo grūtāk :fsckinsad:

Armija ēd naudu

Mūris jāceļ viena līmenī ar rātsnamu, iedzīvotājiem nav vairs jaunas vietas kur dzīvo, un tagad mūris 4 h apgreidojas

Neviens nepērk resursus, naudas naf

Un katru dienu tiek pieķerti kādi 5 spiegi, nemaz nerunājot pa to ka pētniecība galīga dirsā. :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Neesi patrāpījies labā vietā. Man mūris ir 2. līmeņa un pēdējais pilsētais vispār nav, kaut arī rātsnami ir 15;14;10 līmenī :D

Resursu trūkst, bet tapēc visiem salas iedzīvotājiem ir kopistiski jāziedo kokmateriāli, lai paplašinātu resursu ieguves. Neteikšu, ka nauda ir problēma, jo man viņu nav kur likt, pagaidām. 300k iekrājušies, laikam, būs jāpērk kuģi klāt. Kopumā nesūdzos.

Link to comment
Share on other sites

:D

Resursu trūkst, bet tapēc visiem salas iedzīvotājiem ir kopistiski jāziedo kokmateriāli, lai paplašinātu resursu ieguves. Neteikšu, ka nauda ir problēma, jo man viņu nav kur likt, pagaidām. 300k iekrājušies, laikam, būs jāpērk kuģi klāt. Kopumā nesūdzos.

Sac buvet armiju uzreiz bus kur naudu likt :muahaha:

:sparta:

Ne tikai, es tikai ta papildinu noliktavas, zogu visus pec kartas, protams lielas alianses lieku miera :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...