Jump to content
GIGN Forum

Notepad


YOSHI
 Share

Recommended Posts

kads var konkreti pateikt caur kadu progu taisit webu un ja caur notepad tad kaa jo es meginaju un nesanak ka ari es meginaju ar NVU bet kautko lidz galam nesaprotu ..

paldies ka uzklausiiji !!

Link to comment
Share on other sites

nu pirmkārt jau iemācīs valodas ar kādām vēlies veidot savu webu, otrkārt ko tu nesaproti notepadaa? :D

vnk raksti un viss.

Sākumā tev derētu iemācīties:

HTML

CSS

PHP

MYSQL

pēc tam jau var kko savādāku:

JAVASCRIPT>

AJAX

C

C++

u.t.t

Sāc lasīt, ā un jā vēl nopietni papēti lv.php.net

Edited by RaaapuLis
Link to comment
Share on other sites

rapuli paldies bet varbuut buutu kada pamaciba par tiem CSS un HTML Lv valoda jo man ar anglu viss baigi ilgi un dalu nesaprotu visparr ja tu atrastu butu bezgal pateicigs !

Link to comment
Share on other sites

kr4 es atradu labu prog manuprat vieglak rikoties neka ar notepad ta saucas WEB PAGE MAKER V2

bet problema taja ka to savu web publicet neta jo es uspiezu paskatities savu web FF (firefox) bet kas tad man jadara lai uztaisitu hostu un vispar lai butu mans webs neta !

Link to comment
Share on other sites

ok es ieinstaleju appserv 2.5.9 un kas man tad ar to manu failu jadara ? proti man ir uztaisits caur to web page maker fails kas aiznjem gandriz 180 kilobitus un kaas ar to failu jadara appserv mape kautkaads failjs jaaizvieto ??? vai kautka taa (man liekas ka kaut kas ir jaaizvieto )

PS. man jau taja appserv ielikts php-fusion vai tas tam trauces ???? vai njemt araa un uz tuksha appserv likt to failu ?

plz help !

Edited by YOSHI
Link to comment
Share on other sites

web page maker ir suuds peedeejais. Es tev godīgi saku labāk nekā tagad nemēģini taisīt, pameklē googlee pamācības par html, css, php, mysql un kad būsi jau daudzmaz iemācījies sāc eksperimentēt kaut ko un ar laiku jau iemācīsies.

Web Page Maker publicēt - File> un laikam save as vai export kkas taads u saglabaa *.html vai *.php

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...