Jump to content
GIGN Forum

Cs


KlumpaHLTV
 Share

Recommended Posts

Nesen paradijas csam k.kas gluks. Kr4 ta saku spelet cs k.kada serveri skatos baigi liels sens 2,6 nu p0h nomainu uz 2,0 tad nomainas mape ,ble skatos atkal 2,6 stav. Ta jau ir dazas nedelas 2 ,+ vel man neiet setinfo un bindi kurus izmantoju kas pa vainu varetu but ?

Link to comment
Share on other sites

sensa lielums ir jābūt tādam, ar kādu ērtāk spēlēt. nevis jo mazāks jo labāks palyers. bet parasti visiem pro ir mazs sens.

zet ja nemaldos spēlē ar diezgan lielu sensu un taisa brīnumus, kurus mazo sensu jūzeri nevar izdarīt.

EDIT: 1.7 mans sens MUAHAHAH :D esmu pro.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

zet ja nemaldos spēlē ar diezgan lielu sensu un taisa brīnumus, kurus mazo sensu jūzeri nevar izdarīt.

EDIT: 1.7 mans sens MUAHAHAH :D esmu pro.

es neticu ka ''pro'' ir ar mazu sensitivy! mazs sensitivy domāts tiem kas nevar labi notēmēt, koro4 katram savs!

P.S. Man sensitivy ir 22! un kompī uz max!

o.0

Edited by BoY`
Link to comment
Share on other sites

OMG! Tip jo māzāks sensitivy jo labāk spēlē? Jums nu gan forša domāšana....sensitivy ir atkarīgs gan no peles gan no kompja uzstādijumiem. Piemēram es ar vienu peli spēlēju ar sensitivy uz 9 bet pieliekot citu peli es mierīgi varu spēlēt ar sensitivy uz 1.5.

PS. Es spēlēju ar 2pelēm - 1viena priekš kz otra vairāk priekš pub utt...

Link to comment
Share on other sites

P.S. Man sensitivy ir 22! un kompī uz max!

o.0

LOL 22 sens es no bailem ka pagriestu ta pagriestu 3 reiz apkart :D ka var but tads mega sens es jipal

amn visu muzu stav 2.2 un i normals un vislaik pec windows parinstale6anas mainu peles fastu kontrol paneli

Link to comment
Share on other sites

ehhh.... jo lielāks pelei DPI, jo mazāku sensu var atļauties likt, iegūstot to pašu ātrumu... Daudzām pelēm ir iespēja pārslēgt DPI no mazāka uz lielāku, es piemēram spēlēju uz zemāka DPI un sens uz 15, citi spēlē ar maksimālo DPI, un tāpēc arī sens ir nolaists uz 1 vai 2, bet tas jau nenozīmē, ka viņi rauj peli pāri visam galdam, tie pamuļķi, kas skatās:" ooo walle spele ar sens 1, es arī uz savas sūdainās microsoft 91. gada peles uzlikšu sens uz 1, laikam walle arī peli velk pa zemi, lai notēmētu uz fragu, kas atrodas metra attālumā, vienkārši runā, neko nesaprotot...

Sponsorētie spēlētāji, var atšķirībā no parastajiem atļauties jaunākās tehnoloģijas, tajā skaitā arī peles, kuras daudziem pat sapņos nerādās...

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...