Jump to content
GIGN Forum

Gta


neo007700
 Share

Recommended Posts

Tātad sakšu ar to ka cilvekiem, kuriem vnk nav ko darīt un viņi vnk grib izcelties un ieraktīt ko \"krutu\" labak spiežiet back un pat nelasiet talak rakstīto...

1. Gan no draugu / paziņu puses, gan arī saitos no citiem esmu dzirdejis ka daudzi grib uspēlēt San Andreas SAMP onlaina, taču daudzi domā ka spēle novecojusi un būs maz spēlētāju...

Tam es galīgi nevaru piekrist, jo RuneScape ir x10 vecāks un vēl ar vien ir tūkstošiem spēlētāju, kas to spēle, nerunājot par Quake 2, Diablo, GTA 2, ko vēl ar vien cilveki spēlē onlainā..

Tātad man jau ir daži projekti, taču ideja ir uztaisīt latviešu GTA SA Multiplayer serveri priekš cilvēkiem, kas vēl grib kādreiz ar draugiem uzraut šo burvīgo spēli, taču būs vajadzīga arī neliela palīdzība no jums, jo pats esmu diezgan aizņemts un visu nevarēšu..

Tātad reāli ir ideja uztaisit kartējo modoto serveri, taču client ielkt mājas lapā lai visiem būtu vienādi modi, ka arī skini

Reāli ir ideja uztaisit jaunu mapi, kur būs tikai modotas mašīnas, uzlikt speciālas Drift / Stunt / Drag trases ap mapi, Uztaisīt ko līdzīgu save game, lai visa nauda / ieroči paliktu, kā arī salikt dažus patchus, kā piemēram grafikas uzlabotājs, reālo mašīnas motoru skaņas, uc...

Tātad reali SAMP varētu stāvēt uz:

Core 2 Quad 6800

6 Gb of Ram

Sata 2 120 GB 1220 Mhz

50 Mbits/s UP / DOWN

Ja būs panākumi, netu var dabūt ari 100 Mbit/s

Un vajadzēs sekojošu palīdzību

1 Cilvēks, kas atradīs, vai uztaisis HTML template

2 Cilvēki, kas varētu uztaisit dažus logo uz PhotoShop (Viens jau ir rezervē)

2 Cilvēki, kas varētu palīdzēt meklēt mašīnu / motociklu / motorlaivu modus

1 Cilvēks, kas varētu piestrādāt pie sinhronizācijas ar reālo GTA skeletu, lai nebūtu tā, ka modi lādējas lēnāk un jūs braucot lielā ātrumā neieskrietu stabā, kas vēl nav ielādējeis..

2 Cilvēki, kuri palīdzētu pie Patch / Skins meklēšanas

1 Cilvēks, kas palīdzētu visus savest kopā un pieskatīt

Kā arī viss beidzot pirmie test players, kuri notestētu serveri..

Man atliku visu salikt kopā un izveidot stabilu serveri, protams neko neapsolu, šis mazais projektiņš var izgāsties, bet dodu diezgan labu procentuālu iespēju, ka viss izdosies...

Palidzibu vairs nevajag

IP - 195.244.135.136 (Test versija)

Sakuma, kad jums ielaudojas ekrans ar klaunu, nospiezat T pogu

rakstat /register parole

pec tam velreiz nospieziet T pogu

rakstat /login parole

Kad jus iemet spele, jums ir jaizpilda anketa, viss bus rakstits čatā..

Kad esat aizpildijis anketu - jus iemet spele ar klaunu

spiezat F4 un rakstat /kill tad jus varesiet izveleties savu cilveku un iespejams ari amatu pa taisno...

Edited by neo007700
Link to comment
Share on other sites

Neesmu redzējis, ka cs projektos kāds meklē cilevēkus tik publiski. Ir savādāk, ja cilvēki privāti sarunā taisīt serveri utt., bet ja forumā tiek uztaisīts posts, ka meklē cilvēkus, kas darīs konkrētus darbus, tad piedod man, bet es netaisos tērēt savu laiku, lai kādam būtu serveris. Ja viņš maksā, esmu gatavs palīdzēt kā vien spēšu.

Jāsāk atradināties no tā, ka Tev visu uzliks uz paplātes un izdarīs visu Tavā vietā. Tā mūsdienās vairs nenotiek. Viss maksā naudu - arī laiks. Es te nevienam neprasu uzkodēt interneta veikalu, savadīt produktus, izpētīt cenas citos veikalos un uzzināt par ejošākajām precēm, kuras vajadzētu iepirkt vairumā. Kapēc ? Tapēc, ka man nav tādas naudas, ko maksāt cilvēkiem par darbu un laiku, ko viņi patērē. Tā vietā, lai velti kādam palīdzētu, tie var darīt ko citu, par ko viņiem maksā. Īstenībā es netaisu nekādu interneta veikalu, bet tas ir tikai kā piemērs.

Problēma tur, ka šajā forumā neviens neatšķir palīdzību no izdarīšanas viņa vietā. Palīdzēt nekad nav problēmu, bet palīdzēt stulbos jautājumos un pašsaprotamās lietās jau ir smieklīgi.

Topika autoram : ja reiz esi tik pārliecināts, ka to var izdarīt pat 3 gadīgs bērns, nu tad dari to pats. Un ja reāli vairs palīdzību nevajag, tad konkretizē, ko Tev vajag. Nav te jēgas no veciem postiem, kas nav aktuāli.

Link to comment
Share on other sites

n0r3k visu cieņu, saki tu pareizi, bet realitāte ir savādāka, te ir daži projekti, kas reklamēti un jāsaka, ka ne bez panākumiem, kaut ko jau tur darās un cilvēkus atrod šādā veidā. Protams, es saprotu tev nav tie gadi, kad tu vari nākt no skolas un stundām tupēt pie pc(cik saproti esi pieaudzis), bet te ir daudz manis pieminētie piemēri ;D

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, mans variants neattiecas uz tiem, kuri tādā veidā pavada savu brīvo laiku. Tas paliek katra paša ziņā.

Atkarīgs arī no projekta nopietnības un vēlamā rezultāta. Bet nu tad arī pašā topikā vajadzētu pateikt, ka projektam nav atvēlēts nekāds budžets un tiek meklēti brīvprātīgie, kas vēlētos palīdzēt. Labi, tas tā :)

Link to comment
Share on other sites

Reali serveri iet, tacu ir testa versija un iespejams, ka taisisim citu modu...

Pati spele vel nav gatava, tapec pagaidam uz testu serveri varat iet ar jus parasto GTA Sa versiju

Uzmanību:

Sakuma, kad jums ielaudojas ekrans ar klaunu, nospiezat T pogu

rakstat /register parole

pec tam velreiz nospieziet T pogu

rakstat /login parole

Kad jus iemet spele, jums ir jaizpilda anketa, viss bus rakstits čatā..

Kad esat aizpildijis anketu - jus iemet spele ar klaunu

spiezat F4 un rakstat /kill tad jus varesiet izveleties savu cilveku un iespejams ari amatu pa taisno...

Spele ir RPG mods, tatad jus varat pirkt majas, masinjas, uznemumus, licenzes, varat apreceties, taisit gimeni, ir vairak ka 200 darbu izveles...

Webs bus drizuma, speles IP - 195.244.135.136

Link to comment
Share on other sites

Johaidi es pats labrat kaut ko palidzetu, kja man butu laika, bet man reali vina nav.. Palidzetu tadelj, ka tiesam pats ik pa laikam velos to sudu uzspelet, nezinu varbut stressa nonjemsanai vai kaa, bet tik sad tad pagonkot..

Par naudu varbut kads daritu to tadelj, ka vinam galigi neinterese tas spele un visi citi sudi..

Link to comment
Share on other sites

:D izklausās pēc godfather rpg moda, bet katrā ziņā es varu palīdzēt ar pirmajiem 3 uzdevumiem ;) es pac nelīdīšu tavā skype, bet ja tomēr tev vajag palīdzību, tad skype man ! ;)
Link to comment
Share on other sites

Vairs palidzibu nevajag, test serveris jau ir vala, cilveki palasat visus replay, nevis tikai pirmo sakuma postu....

IP - 195.244.135.136

Sakuma, kad jums ielaudojas ekrans ar klaunu, nospiezat T pogu

rakstat /register parole

pec tam velreiz nospieziet T pogu

rakstat /login parole

Kad jus iemet spele, jums ir jaizpilda anketa, viss bus rakstits čatā..

Kad esat aizpildijis anketu - jus iemet spele ar klaunu

spiezat F4 un rakstat /kill tad jus varesiet izveleties savu cilveku un iespejams ari amatu pa taisno...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...