Jump to content
GIGN Forum

Austinjas..


Adik
 Share

Recommended Posts

nopirku ipodu bet vinju austinjas mani neapmierina.. veleetos jums luugt paliidzibu ..

vienalga kaadas austinjas liidz 30ls un iemetiet linku ar bildi un iipashiibam :)

tgd pats mekleeju internetveikalos bet gruuti izlemt ...

Link to comment
Share on other sites

http://www.neostore.lv/item/NS-00034336/

ko par shiim sakat?

Man tādas ir. Precīzāk - stāv plauktā.

NEPĒRC! 30 ls var gudrāk iztērēt. Viņām ir pats tievākais vads kādu savā mūžā būsi redzējis. Tas mehānisms, kas ievelk vadus iekšā sāks diezgan ātri čakarēties. Karoče šitās nožēlosi.

Ņem tādas, kas jābāž iekšā ausī.

Link to comment
Share on other sites

iesaku austiņas sony ericson telefoniem. šeit var viņas apskatīt. cena - 30 ls. liea tāda, ka tev būs nepieciešams piepirkt kādu vadu, kas pagarinās to visu pasākumu. ausis vnk ideālas - labi bassi, skaņa. viņām ir prikols, ka no ārupuses neļauj skaņai piekļūt. es sev mājā pļauju mauriņu un nedzirdu zālespļāvēju :)

šādi izskatās tur viņas no tā mikrofona var atdalīt un lietot kā parastās.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

vo rusty tas ir ideaals variants.. tas ka skanju nelaizh no aarpuses

tad aizlaidiishu pa veikaliem pastaigaashu jo apmeeram zinu ko vajag jo pasham ir eriksons :)

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

pie manis rezeknee to vadu eriksona austinjaam neatradu .. aizlaidiishu liidz riigai.

vai arii.. sarunaashu lai kaads no paziistamajiem naudu atdod ja kaads buus tik laipns un nopirks...

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

No mazajām, ausīs bāžamajām vislabākās ir Senheizer un viens Creaive modelis. Tām ir ļoti plašs skaņu diapozons, dziļi basi, ~95% apkārtējās skaņas apslāpēšana un citas feinas figņas. Tās Creative austiņas nemaz tik dārgas nav, un nevajadzēs Tev 30Ls ( Iesaku palasīt komentārus par šīm austiņām! Nevienu sliktu vārdu neizlasīsi).

Edited by mephisto
Link to comment
Share on other sites

mashelei arii uzprasiiju un shai ir draugs.. speciaalists ar shiim lietaam..

ieteica arii taas ausiis bazhamaas un teica vainu sony vainu creative. tgd tikai jaatrod iistaas..\

aizmirsu piebilsts..

var lokot ciet ;)

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...