Jump to content
GIGN Forum

Sms Unban , Sms Acc Skripti


Recommended Posts

Es te taa veeroju , daudzi grib zinaat kaa uztaisiit Sms Unban , sms Acc , sms Register Scriptus prieksh Counter Strike web Saita .

Taatad ja nevari atrast skriptus vai arii nezini ka to izdariit tad luuk ir Sms Web shops

Spied Te!

Protams visi shie faili ir atrodami internetaa , bet ja negribi mekleet tad maksaa 95 sant

Edited by 9100646
Link to comment
Share on other sites

Tur jau ir sataisiits, lai, piemeeram, pasuutot acc, tev atnaak atpakal tas random kods, kuru peec tam jaaievada tajaa ailee ?

Pasuutot acc tev taas tiesiibas ir uz noteiktu laiku (buutu labi, ja acc buutu uz noteiktu laiku..) ? un, vai ir atrisinaata probleema ar to kkeksha liksanu amxbanos, lai apstiprinaatu acc ?

Link to comment
Share on other sites

Ja pārdod skriptu, tad tam jābūt 100% kārtībā! Un man arī negribētos pašam likt tos ķekšus!

+ Slota pasūtīšanā man vajag, lai nekāds kods atpakaļ nenāk, vienkārši Amxbanu datubāzē ierakstās admins uz 24h

Piemēram, SMS teksts: VIETA WAR3 KEFIRCHIKS KAKJIS

VIETA WAR3 [NIKS] [PASSWORD]

---------

Šāds arī ir?

Link to comment
Share on other sites

SMS tekstu tu pats vari izveleties , darbojas uz fortumo.com

Random kods arii ir ieklauts .

Kekshi pasham jaaliek vai automatiski to es nezinu ! Uzprasi KaamisLv @ PlayLine WEB

Acc ierakstas uz visu laiku .

Man personiski probleemas tas nesagadatu salikt keksishus .

Tu jau vari uzrakstit tekstu

Visi sms acc tiks pienemti 24 h Laikaa :)

No riita ieej saliec keksus un viss !

Veiksmi

Link to comment
Share on other sites

Ai šitie veikali pilna pakaļa, pusē preces ir tādas, kuras internetā tiek piedāvātas bez maksas, piemēram nyd.lv shopā piedāvā topsites un php-fusion latviešu paku, abus var dabūt par velti iekš pamacibas.tk.... :o

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...