Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

man ir tads jautajums ka var biohazard serverim uztaisit ta ka debesis ir tumsi sarkans un tumsas mapes plzz pasakiet ka lai to var dabut.

Link to comment
Share on other sites

atver bh_cvars.cfg config mapee augsha rindinjaa ir bh_lights "sheit liec no a-z"

a-tumshakas bedesis z-gaishakas

un zemak bh_skyname "..." default night mo6 tu kka pac vari uztasiit piem red un ierasti "red" un buus nu nez kko megini

Link to comment
Share on other sites

Ka man patik sie cilveki (sikie) vini ieejiet serveri redz o interisants mods war3+zombie ko vini dara vini grib kope uzreiz,man jav ir 100 x1 prasijusi atsuti savus addons a ko es saku prieksam "IZDOMA KAUTKO ORGINALU"

es jav ta domaju ka ilgi nebus jagaida 63dienas pagajusas ka uztaisis otro latvijas serveri kautkads pokemons blaviens riebjas tadi izdoma kautko orginalu pimeram

to hello vai flags + zombie nezinu izdoma kautko tagad ir 100x1 jauni modi

p.s. sac vel kopet musu majaslapu un tad tu busi vienkarsi super

p.s2. tu to4na esi stulbs mods moda

Edited by GOMA smile
Link to comment
Share on other sites

zb smile tu esi es to serveri uzzinaju tikai pirms 4 dienam un man serveris ir jua 1.5 gadus un nestasti ka esmu nospikojis kautkot tikai parmainititi war3 uz jaunaku versiju un zm uz jaunaku versiju un viss un jakas tas ir taspats un navnekas npospikots a varbut tu pats esi nospikojis a???????????????????????? un jakas man tada tumsi zilas debesis riebjas ka ir serveri kautvai nakts ar vaigznem kads var pateikt ka dabutr man jau nav svarigi tiesi tas sarkanas debesis

Edited by HellFire
Link to comment
Share on other sites

Sadaram ka mes esam pirmie latvijas meess tapam pirms 64 dienam taja laika neviens nezinaja kur dabut zombie addons un tagad aptuveni pirms 4dienam uztaisiji savu suds.lv un dirs ka tu esi pirmais

un sis stulbas zinas kas ir nakusas

No     Scryter
Datums     June 02 2008 06:56:01
Temats     RE: turpinajums jautajumiem
vnk loti patik tas war3+infection, bet nepatik lechero (un vel patik but adminam sava serveri)

Link to comment
Share on other sites

Sadaram ka mes esam pirmie latvijas meess tapam pirms 64 dienam taja laika neviens nezinaja kur dabut zombie addons un tagad aptuveni pirms 4dienam uztaisiji savu suds.lv un dirs ka tu esi pirmais

un sis stulbas zinas kas ir nakusas

bomzi ar savu lagojoso serveri daudz neizrunajies es addonu dabuju no sava bralena kurs dabuja no kautkadas arzemju weba kurs maksaja lv valuta 5Ls. Un smile ja nepalidzi tad vispar tu esi registrejies sini foruma. un pec manam domama saja foruma vajadzetu registreties tiem kuri grib palidzet citiem nevis tapat registreties ka tu :lolza::lolza::superlol: jo tu esi tads :blelohs::blelohs:

Link to comment
Share on other sites

tagad jav bralens ja bomzi lagojosa serveri lox kur es dzivoju tur labaku netu nevar dabut ,,,, davai atbrauc ciemos tev kajas izdzis no kermena ara bla atstas tikai appaksbikses

laikam jua 512Kb/se download un 12B/sec uploads uber kruts netins tev ar lageru serveri un par tiem vardien tu gribi lai es tavu web nonesu ta ka uztava pc vairs ne web neserveri uztaisit nevaresi un plus vel nerealie lagi tev bus lox

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...