Jump to content
GIGN Forum

Firefox 3


Invincible
 Share

Recommended Posts

Tātad, Firefox mēģina uzstādīt pasaules rekordu. Viņi mēģina panākt pēc iespējas lielāku lejuplāžu skaitu jaunajam Firefox 3. Sekojošā linkā redzami rezultāti, kā arī statistika par katru valsti:

TE

Latvieši, sarauj! :D

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Krievus? lol pamēģini USA.

Tiko novilk to trešo, nu laikam nāksies sadzīvot, ir kaut kādi aspekti, kuri man nepatīk.

p.s šitas man atsauca atmiņā to sacensību par monopolu, Rīga tika tajā sarakstā?

p.p.s ātrums ir jūtams.

Link to comment
Share on other sites

Grenlandē ir internets ? O_O

Haha, un vispār, salīdzinot Grenlandi, kas ir lielākā sala pasaulē un Iceland, kas atrodas okeāna vidū attiecīgi 37:2509 daunloudi uz doto brīdi. Mjā.

Kā arī Čadā ir rekords - 1 downloads.

Šī jau ir diez gan veca informācija. Šī akcija turpinās jau labu laiku, cik nu to var saukt par akciju.

Link to comment
Share on other sites

O_O

Haha, un vispār, salīdzinot Grenlandi, kas ir lielākā sala pasaulē un Iceland, kas atrodas okeāna vidū attiecīgi 37:2509 daunloudi uz doto brīdi. Mjā.

Kā arī Čadā ir rekords - 1 downloads.

Šī jau ir diez gan veca informācija. Šī akcija turpinās jau labu laiku, cik nu to var saukt par akciju.

da labi, noteikti Grenlandē kāds asv karakuģis braucot garām kačāja, tāpēc no turienes pieskaitījās tie download :D

btw, par to monopolu, kur šis tirgojās ?

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: saliidzinaat nevar ar ieprieksheejaam versijaam..

Man Opera gļučīja TIIIIIIIIIIIIK nenormāli ik pa laikam, ka man nošauties gribējās, bet visādi citādi Opera vnk rullē. :) Jāpamēģina jaunais veidojums šiem.

Par FF3. Neko sliktu nevaru teikt. Teksta atpazīšana adress bar'ā - ideāla, sākumā likās debīla, bet daudzreiz noder un ātri pierod. Viss iet ātri un smuki un bookmark'u sistēma FF ir vienmēr bijusi labākā, tākā.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ietestēju arī jauno operu, itkā viss izskatās labi + resursus uz pusi mazāk rij kā mozilla, iespējams tādēļ ka visādi RSS feedi un bookmarki samesti + pāris plugini firefoxam, bet nu jau bez visa šī mozilla sākumā vairāk rija. Bet mozillai tas jaunais adressbars vnk. valda. Nevaru izlemt vai pāriet uz operu.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...