Jump to content
GIGN Forum

Ipb + Webs Fusions Jeb E107


Recommended Posts

Man vaig apvienot ipb ar php-fusions registracijas ir apvienotas atliek tik ka gignam un daudziem citiem augshu un inframes apvienot uz e107 man nav apvienots, par palidzibu dodu pikji jeb reklamu uz sava servera jeb kko no saviem scriptiem ja vaig... pats labakajs variants uzlikshu easy redirect uz jusu serveri man tautas netrukst cs-cccp.oo.lv:27015 serveris raxtat uz skype sadis_007 jeb icq 452546600 emails [email protected]

:lalala:

a un ipb-v2.1.7,php-fusion-6-01-15, e107_v0.7.11 Russian

+ vel man ir e107 un php-fusions latvian pack :)

Edited by SadiS^CCCP*
Link to comment
Share on other sites

Tu zini atšķirību starp saikļiem jeb un vai?

Link to comment
Share on other sites

Nafig tu sevi citē? Un nafig vispār dubult posts? Neesi pamanijis podziņu "Edit"?

Turklāt no tava teksta gandrīz neko nevar saprast (vismaz problēmas apraksts ir ***), par valodas problēmām vispār nerunāsim...

Kapēc es to rakstu? Jo es nesapratu, kur tev vispār ir problēma.

Link to comment
Share on other sites

Viņš man PM pajautāja, es atbildēju uz jautājumu un viņa reakcija man uzrakstīt: "Losi nesaku ka gignam tas vis ir saku kas man ir un ko vaig talak vari tuseet bulkas ja jedzigi nemedz atbilded " Tāpēc uzskatu, ka šādiem jākļiem nav jēgas palīdzēt!

Link to comment
Share on other sites

tuseet bulkas ja jedzigi nemedz atbilded " Tāpēc uzskatu, ka šādiem jākļiem nav jēgas palīdzēt!

Nē tieši tādi kā tu sūkā, lieta tāda ja neribi palīdzēt pie tam ja tev maxā... un pat tādā gadijumā dirš virsū , tip tu stūlbenis, untt tad nac tik realaja parunā tādā rakā gudriniek... tev konkrētu palīdzību prasa ne mūldēt kā pagadās!! Visus nodirst nav pirmais topics kuru nodiršat, jēga ta kāda no tiem dirsējiem? Tu pridurak labāk paklusē a4karik pirms nolej cilvēkus kuri moš ir ar citu lietu aizņemti kā tik scriptot jeb kko tam līdzīgu! lošariks.. a par raxtīšanas kļūdām labāk paklusēšu.. pasties ka citi raxta un pie tam diez vaj tu tik ideāli raxtītu krieviski kā es latviski :* mazgā dupsi letiņ

Edited by SadiS^CCCP*
Link to comment
Share on other sites

Я не виноват, что ты считаешь, что я незнаю русский язык... Потом ты упомянул о оплате, в каком месте ты платил мне или кому-то другому???? И что ты называешь "разговором в жизни" , думаешь может кому-то , что-то сделать?! Тогда глубоко заблуждаешся... Я в pm ответил доступно 3 пункта как можно соеденить IPB + phh-fusion

П.с. Ты живёшь в Латвии и я не обязан знать русский язык!

P.S. Tavas LV zināšanas nav spožas. Un krieviski es 100% rakstu arī labi.

P.S.S. Moderi, laikam, atkal sāks likt warnus par šiem maniem izteicieniem, bet es tomēr uzsveru: es viņam PM atbildēju 1reizē pieklājīgi... un atrakstot atpakaļ viņs mani tā "bik" nodirsa, tad es aizsūtiju tos 3. variantus, kas jādara un tagad forumā šis man atkal brauc augumā. Vai tas ir normāli?!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...