Jump to content
GIGN Forum

Nu Kāpēc! :(


RelaxX
 Share

Recommended Posts

Nēmu šo pamācību

TE!!!

Bet man nejiet, esmu jau mēģinājis vismaz 10 reizes bet nesanāk neiet kopā! webs ar IPB un kad izlogojos met error(sk. att.) zinu ka man rokas līkas jo visiem gāja bet nevarat palīdzēt? Un man met ārā error par ipbsdk_class.inc.php erroru kaut gan to failu vispār nēsu aizticis un pamācība teikts ka vins nav jāaiztiek nav nekas jāmaina!

Paldies!

1212927944.jpg

Link to comment
Share on other sites

pamācības autors vienkārši bija ir vai bija pajoliņš....

Pašlaik ir tikai viens vienīgs veids kā to izdarīt, izmantojot noteiktu IPB un php-fusion versiju, izmantojot jaunāku vai vecāku par šo noteikto tev nekas neizdosies...

Šis strādās tikai ar vecāka modeļa IPB un php-fusion pats esmu testējis ar

IPB 2.1.6, jo jaunākajiem IPB vienkārši izmet ka nepieciešam updeitot index.php failu...

php-fusion v6.00

ņemts no help.whizkris.com

Turpmāk meklē palīdzību forumos, kas tam paredzēts....

EDIT:

kā vispār var aizdomāties tik tālu, ka nejēdz pat ielikt pamācībā tik svarīgu informāciju.... Tā iet, ja māk tikai copy/paste

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

TE!!!

Bet man nejiet, esmu jau mēģinājis vismaz 10 reizes bet nesanāk neiet kopā! webs ar IPB un kad izlogojos met error(sk. att.) zinu ka man rokas līkas jo visiem gāja bet nevarat palīdzēt? Un man met ārā error par ipbsdk_class.inc.php erroru kaut gan to failu vispār nēsu aizticis un pamācība teikts ka vins nav jāaiztiek nav nekas jāmaina!

Paldies!

1212927944.jpg

Man ir jaunaka versija php-fusion-6-01-15 un ipb-v2.1.7 un viss iet ko tas umniks te dirsh hz tu tomer pielaid kadu kljuudu man ar tada hujna bij B)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...