Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Sen jau ir vajadzigas jaunas mapes CSDM serverim.

Par pashu CSDM runajot tur viss biezak izmanto 3 veida WEAPON - ak47 ,m4a1 un awp. Prieksh ak47 un m4a1 ir visas mapes piemerotas ,bet uz AWP tikai dazas , runajot par temu es gribu panakt lai uz CSDM servera uzmestu sho mapi awp_map2 domaju ,ka visi AWP fani bus loti laimigi. Viss ipashi jau musu Pro.Klients :)

Runajot par Keposhanas vietu tur tadas vietas nav ,ja nu vienigi bedre kur paglapties vares tikaij uz to bridi kad Camp Meter nebus 80% :(

Screen - http://cs.wos.lv/templates/images/servs_maps/awp_map2.jpg (Sory ,ka nav lielaka izmera jo Google.lv nevareju dabut :(

Par mapes novilkshanu var neuztraukties jo uz CS jau pastav shi MAPE.

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Klumpa malacis vismaz k.ko ierosina.nedomaju ka si ir vieniga mape ko vajadzetu uzmest uz csdm.

biezi ir bijis ari ta ka nu galigi jau zb visas shis mapes uz csdm un ar klumpu ejam uz kadu cit serveri,lai tas taa nebutu klumpas ierosinajums ir vera nemams un atbalstams!!! :thumbsup:

JO ATRAK JO LABAK!!! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

spawna punktus var caur csdm pluginu noeditēd pēc sirds patikas... tikai jāpalasa dokumentācija kā to darīt.. man ir vloms to darīt, tāpēc ja kādam uznāk vēlme, varat droši to manā vietā izdarīt un pēctam man atsūtīt rezultātu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...