Jump to content
GIGN Forum

Izejam Meklējumos!


enap
 Share

Recommended Posts

yo, veci - viņiem ir jāpārskaita 8.50LS, tas ka tu kautkādā www.dig.lv vai www.gatheris.lv pasūtīji domēnu (caur firmu, nevis pa tiešo caur www.nic.lv), nenozīmē, ka domēns maksā 15ls/gadā.

ja nezini - netaisi nekādus projektus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

15 = dom

30 = web

10 = hostings

30 = balvas

5 = cw serv prieks cupiem

Nu lab nav tie 100, bet es jav neteicu precīzi 100

Un visi vēl brīnas, kāpēc latvija nekas neatīstas!

Es konkurēti nevienam nepiesienos, vnk bija interesanti, kur gan aizgāja tā lielā nauda, un ko tu te muldi no kopš kura laika open source cms maksā 30 ls?

Un par to neattīstīšanos runājot, tieši tādiem kā tev - neauzņēmīgiem perdeļiem, nekas nebūs, labāk izej ārā uzspēlē bumbu. Būs mazāk jāskaidrojas...

Link to comment
Share on other sites

Šini topikā ir skaidri redzama latviešu mentalitāte - ka tik noskaust, nodirst uttt. būtu priecājušies, ka kāds mēģina kaut ko darīt kibersporta labā. Tas taču ir arī jūsu labā dunduki. idiotu bars.

Link to comment
Share on other sites

Un par to neattīstīšanos runājot, tieši tādiem kā tev - neauzņēmīgiem perdeļiem, nekas nebūs, labāk izej ārā uzspēlē bumbu. Būs mazāk jāskaidrojas...

Vispār viņs maksā 100$ es nopirku pa 30 ls

Un kapēc neuzņēmīgiem, kāpec tad es visu daru, tasiu cupus utt?

& Epix tie serveri nav mūsu, tie ir gamers.lv - sponsoru

Edited by enap
Link to comment
Share on other sites

Nu pirms uzņēmies ko tādu veidot, vajadzēja padomāt, vai tev pietiks resursu visa norganizēšanai, lai nav jānīd iekš gigna lielie helperi!

Link to comment
Share on other sites

:D muhahahaaaaa

KAUT KO DARA KIBERSPORTA LABĀ??? :DD

tas tak ir skaidri redzams, ka džeks grasās pelnīt ūber naudu ar sms sūdiem.

neba jau viņš darīs kautko "kibersporta" labā. :muahaha:

yo, lai viņš nopērk gignam jaunu serveri pa 1000ls, worms uzliks visu iespējamo spēļu serverus - tas būs "kibersporta" labā, nevis fakts, ka džeks lielās, ka iztērējis "100ls" kautkādiem štruntiem, kurus var netā nokačāt, ja labi grib.

yo, es arī tjipa skaitos "kibersportists", bet man no šitā pacana darīšanām nekāda labuma nav.

Link to comment
Share on other sites

Mihgt tu esi PUBERIS un nezini ko nozīme cyber sports, nejav tas kad tu sedi sava puba un atīsties!

un duplet srry, iespējams tev ir taisnība, bet es neīdu es vnk būtu priecīgs ja palīdzētu!

Might tu zb kurā vietā es lielijos, es pat nepieminēju man vnk lika pateikt ko izdarīju, tad pateicu es sakuma neko neteicu taka klusē sīkais spamerīt!

Edited by enap
Link to comment
Share on other sites

O VARENAIS MightyZZZZZZZZ, ko tu esi darīji kibersporta labā vai vismaz mēģinājis? Ceru, ka tu palīdīsi zem kāda auto, jo tad būs vairāk resursu ko atdot cilvēkiem, kuriem viņus tiešām vaig un no viņiem būs lielāka jēga nekā no tevis.

Link to comment
Share on other sites

yo veci, un ko tu esi izdarijis taa labaa, lai mani te izprashnjaatu?

tas ka tu esi uztaisijis 3k postus tevi nepadara par papu.

es ceru ka tevi notrieks tramvajs, lai tavus orgaanus nevaretu atdot talak - mosh tavs dirsigums neizplatisies.

es saku to, ka kautkadu cupu organizeshana neko nedos.

tadi jau ir 100 - visi gamers.lv, mpe, ctts, gg un visi shitie pabiru saiti.

un spriežot pēc rakstības stila "slow.lv" būs kārtējais pokemonu saits.

Edited by MightyZ
Link to comment
Share on other sites

kā tev neaiziet?

ar to, ka tu īrēsi cw serveri un hostingu no urlām tu nekad neko nepanāksi.

zajebal, paņem kredītu 1000ls, noliec kasti colocation ( vai turi mājās, man poh), uztaisi normālu komunitiju or smth - un es pateikšu "jeee veci, tu esi kruts".

tagad tu neesi nekādu ieguldījumu "kibersportā" ieviesis, un neviens tāpat nepalīdzēs tev, zinot ka tev ir nevis pašam sava kaste (kā minimuma prasība nopietnos projektos), bet tu esi atkarīgs no citiem.

Link to comment
Share on other sites

gamers.lv nomirs - nebūs pirmie urlas kuru projekts pajuk un nebus tava uberkruta projekta.

vai arii - kaads uzlauziis vinju lapu un liidz ar to pazudiis arii tavs krutais suuds.

gribeesi lai notiek divi cw vienlaicigi - naksies lugties dzjekiem lai iedod serveri(vai likt speletajiem pasutit caur sms).

tas nav nopietni - taisit shaadu projektu un buus maksimali atkarigam no citiem.

Link to comment
Share on other sites

;D gamers.lv ir viens no senākajiem projektiem un ar kādam tiesībam tu te sauka viņus par urlām ?

Kad krievi pie vadības nenozīmē urlas!

Might - neraksti vairāk neko tpt visi saprata, kadas tev domas! Vari nespamot vairāk

Edited by enap
Link to comment
Share on other sites

Tatad.

MyghtyZ nevajag sevi pazorīt un apsmiet citus ,kad viņi ko cenšās darīt.Ka jav tu runāji par kasti drīzumā bus pat bez nekādas ziedošanas.Par liela projekta apcelšanu (gamers.lv) var ari kadu dienu pamosties kur citur.

Tie kas tur runājā par teksta krāsu paldies tiks ņemts vērā jaunajā dizainā.

Duplets kur tu redzēji kad enap īd?Un par visu jav ir padomāts ,tas kad ierakstīja gignā vienu topiku man liekas neko tev nenodara ta ir tikai sava veida iepazīstināšana.

Kiwix kāds tev vienas dienas projekts?Projektam jav drīz bus 3mēneši.

Novijas būtu labāk paklusējis un padomājis kapec vareno 4itoru izmet no visiem projektiem ?

Kept lielais projektētais cs attīstītājs! Vari parādīt savu 5x vertīgāko projektu vai tas tikai ir ..... ?

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

MyghtyZ nevajag sevi pazorīt un apsmiet citus ,kad viņi ko cenšās darīt.Ka jav tu runāji par kasti drīzumā bus pat bez nekādas ziedošanas.Par liela projekta apcelšanu (gamers.lv) var ari kadu dienu pamosties kur citur.

Tie kas tur runājā par teksta krāsu paldies tiks ņemts vērā jaunajā dizainā.

Duplets kur tu redzēji kad enap īd?Un par visu jav ir padomāts ,tas kad ierakstīja gignā vienu topiku man liekas neko tev nenodara ta ir tikai sava veida iepazīstināšana.

Kiwix kāds tev vienas dienas projekts?Projektam jav drīz bus 3mēneši.

Novijas būtu labāk paklusējis un padomājis kapec vareno 4itoru izmet no visiem projektiem ?

Kept lielais projektētais cs attīstītājs! Vari parādīt savu 5x vertīgāko projektu vai tas tikai ir ..... ?

Es arī parādīšu. Es vismaz nesēžu zem citiem + aicinot man palīdzēt, jo reāli no citiem lūgt palīdzību tas ir bezcerīgi, un katrs normāla projekta vadītājs zina, ka bīdīt kaut ko zem citiem ir tizli, būt neatkarīgam ir daudz labāk. Varu pateikt ka mans projekts atbalstīs divus citus, kuriem blakus griezīsies arī manējais, varu pateikt to ka man stāv jau divas kastes colocationā, un mani līdzekļi kurus esmu izlicis es, noteikti jau pārsniedz 1000Ls.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...